» آشنایی با یکی از روشهای جذب بازار صحیح

آشنایی با یکی از روشهای جذب بازار صحیح

زمانیکه برای خواندن این نوشته نیاز شماست 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

نحوه جذب بازار صحیح

واقعیتهای تازه ‎ای که راجع به فروش مطرحند به قرار زیرند:

1- امروزه، تعداد فروشندگان بیشتر از تعداد خریداران است.
2- امروزه، فروش از هر لحظه دیگری پیچیده ‎تر است.
3- امروزه، روش فروش تمرکز بیشتری را در مقایسه با قبل طلب میکند.
4- جلب اعتماد خریدار، امروزه بیش از هر لحظه دیگری در فروش مطرح است.
5- برای موفقیت در فروش، باید اصول ابتدایی را به شدت مورد توجه قرار داد.
از نمونه مسائل بنیادی که در فروش مطرح است یافتن خریدار، ایجاد حسن تفاهم و رابطه نزدیک با خریدار، تشخیص نیازها، معرفی تولیدات یا خدمات مورد معرفی، پاسخگوئی کامل و قانع کننده به سوالات خریدار، تکمیل و قطعی ساختن روش فروش (اطمینان از اینکه خریدار درست در همین لحظه از شما خرید میکند)، و خرید مجدد خریدار از شما در آیند.

یکی از نکات بسیار مهم جذب بازار صحیح:

یک بازاریاب هیچ وقت متنی از قبل تهیه شده را همه جا بازگو نمی کند حتی با استناد به شخصیت و شرایطِ خریدار بهترین شیوه برای معرفی ی نوشته را انتخاب می کند.
خریدار دوست دارد خرید کند نه اینکه چیزی را به آن بفروشند!
وقتی به شکل مستقیم و بدون درخواست و میل به مخاطب کالایی را معرفی کنید، ایشان احساس خوبی نمیکند علي الخصوصً هم اینک که بمباران آگهی می باشد.

سام والتون بنیانگذار فروشگاه های وال مارت : همه ما یک مدیرعامل داریم و ایشان همان خریدار است، ایشان می تواند در هر لحظه که بخواهد، با خرید نکردن خود ما را اخراج کند.

بیشتر بدانید:   با خریدار مردد چه کنیم؟!

امیر قمصری پیوسته بازاریاب اصلی بیزینس های مربوط به خودش است! ایشان با استناد به مطالعاتی که انجام داده و با این وجود تجاربی که کسب کرده است، بیان میکند هیچ کس هرگزززز نمی تواند از خودت در باب بیزینس خودت بهتر جذب بازار کند.
در بک لینک مافیا تمام رابطه ها مطمئناً به امیر قمصری منتهی می شود و ایشان برای تمام افرادی که رابطه می گیرند زمانی را به عنوان مشاوره در نظر می گیرد و با این وجود پیوسته اول می پرسد: “دوست عزیزم نیاز شما چیست و در چه موضوعی می توانم به شما خدمت معرفی کنم؟!!!”
به شما قول می دهم اگر یاد بگیرید که به چه نحو برای شغل خود جذب بازار کنید، ثروتمند می شوید.


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع