» آموزش تولید اپ موبایل به روش کاربرپسند

آموزش تولید اپ موبایل به روش کاربرپسند

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 5]

با شرایطی که همه ما می دانیم، در این ایام تلفن های همراه نقش بنیادی در زندگی مردم دارند. بیشتر انسانها جامعه حدودا تمام کارهای هر روزه خود را با اپ های مختلف تلفن هوشمندی انجام می دهند. مانند کارهای بانکی، خرید بلیط سینما یا خرید کالا و به تازه گی حتی گرفتن تاکسی!

بدین جهت اپ های موبایل ارزش بسیار فراوانی در زندگی همه مردم دارند. با اینحال تا این لحظه شده که از خود بپرسید چرا برخی از اپ ها بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند و شهرت بیشتری دارند؟  اگر جمله ای که در بیشتر مواقع امیر قمصری بیان میکند را به خاطر بیاورید، قادر اید خیلی راحت به جواب برسید. آن جمله چیزی نیست جز اینکه در بیشتر مواقع خودتان را جای استفاده کننده قرار دهید. استفاده کننده چه اپلیکیشنی را دوست دارد؟ بطور کلی روشن است. اپلیکیشنی که بتواند به سادگی از آن بهره ببرد، رابط گرافیکی جذابی داشته باشد، در لحظه اجرا خطایی نداشته باشد، نیاز استفاده کننده را برطرف کند. در حقیقت، می توان این گونه گفت که استفاده کننده از اپلیکیشنی استفاده می کند که دیزاین کاربرپسند داشته باشد.

همان شکلی که که حدس زدید، در این مقاله قصد دارم پیرامون دیزاین اپ موبایل به روش کاربرپسند با شما دوستان در بیشتر مواقع همراه بک لینک مافیا صحبت کنم. این مقاله به شما کمک خواهد نمود که در عرصه جذب بازار تلفن هوشمندی قادر باشید به موفقیت بیشتری برسید. پس با دقت و تمرکز کافی مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بدانید:   فست سئو | گوگل - چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟

با اینحال نکات دیزاین اپ موبایل کاربرپسند، که باید رعایت کنیم:

اولین نکته مرتبط به خوانایی متن است. برای اینکه قادر باشید متن را برای استفاده کننده خوانا کنید، اولا می بایست از فونت مناسبی استفاده کنید و دوما آنکه سایز فونت نباید از یازده کمتر باشد. وقتی که فونت و سایزی را انتخاب کردید خود را به جای استفاده کننده قرار دهید و ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید که آیا خوب است یا نه. بعد از این گزینه هرگز مرتب سازی و پاراگراف بندی را بیاد داشته باشید. نباید متن شلوغ باشد. تازه ترین نکته آن که حتما رنگ متن با رنگ پس عرصه باید حاوی تضاد مناسبی باشد تا چشم استفاده کننده اذیت نشود و بتواند آن را بخواند.

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع