» آموزش تولید بک لینک با 17 تکنیک آسمان خراش

آموزش تولید بک لینک با 17 تکنیک آسمان خراش

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 20 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 5]

دوستان عزیزم در این مقاله بی نظیرترین تکنیک های تولید بک لینک را معرفی می کنم. اگر مقالات من را دنبال کرده باشید به دفعات با عبارت آسمان خراش مواجه شده اید و می دانید که این اسم الگوریتم های ویژه سئو امیر قمصری است. امیدوارم مورد استقبال شما قرار بگیرد و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. می دانم خیلی زود این مقاله محشر مفید و ارزشمند هم مانند تمام مقالات دیگر سایت بک لینک مافیا و امیر قمصری در سایت های سئو، خبری و … پخش می شود و بعضا حتی به اسم خودشان پخش می کنند با اینحال امیدوارم در محتوا دست نبرند تا همه از این تکنیک های ناب بهره ببرند.

دوستان عزیزم بدانید که این مقاله مطمئنا بسیاری از سئوکاران را خشمگین می کند، چرا که آنها فکر می کنند همه چیز را باید برای خود نگاه دارند و نکته ای را به کسی آموزش ندهند همزمان با اینکه راز موفقیت امیر قمصری و بیش از 100 برابر شدن سرمایه ایشان در سه سال صداقت در کار و آموزش و خدمت به دیگران است …

برویم سر این تکنیک های ناب :

تولید محتوا، بهتر از بهترین!

در این تکنیک باید سعی کنید محتوایی را پخش کنید که قادر باشید با آن ضربه سختی به بهترین رقیبان خود بزنید.

برای این کار مراحل پایین را انجام دهید:

  • انتخاب کلمات بنیادی که تصمیم گرفته اید در آن ها مقام به دست بیاورید.
  • تک تک کلمات بنیادی که انتخاب کردید را در گوگل جستجو کنید تا متوجه شوید که کدام رقیب مقام در ابتدا را دارد. از این حیث سرسخت ترین رقیبان خود را در هر عبارت بنیادی پیدا خواهید کرد.
  • به محتوای پخش شده در سایت قوی ترین رقیب خود نگاهی بیاندازید و به این مسئله فکر کنید که چگونه می شود محتوایی بهتر از آن تولید کنید. آیا نکته ای است که قادر باشید برای افزایش و ارتقاع محتوا استفاده کنید؟ نقاط قوت و ضعف محتوا چیست؟
  • دست به تولید محتوای برتر بزنید و آن را در سایت خود پخش کنید.
  • سایت هایی که به رقیبان شما لینک داده اند را پیدا کنید. برای این کار قادر اید از ابزارهای سئو سایت استفاده کنید که قبلا معرفی کرده ام. به علاوه از طرف دیگر سایت های توانمند و مرتبطی که هنوز به رقیبان شما بک لینک اختصاص نداده اند را پیدا کنید.
  • با بهره برداری از ایمیل با مالکان این سایت ها یا وبلاگ ها رابطه برقرار کنید.
بیشتر بدانید:   آیا رهبری موفق در اشتغال فرمولی واضح دارد؟

با اسم مثال:

سلام حمید عزیزم

من مدتی بود که سایت/ وبلاگ تو رو مورد بررسی و جستجو قرار دادم و مقاله ای پیرامون استراتژی های سئو سایت پیدا کردم. واقعا باید بگم مقاله بی همتایی بود و از خواندن اون بسیار لذت بردم.

با اینحال مسئله ای که خواستم بگم این بود که تو یک لینک به یک مقاله قدیمی پیرامون فاکتورهای مقام بندی گوگل اختصاص داده ای، با این وجود من این مقاله را دوست داشتم چون واقعا ارزشمند بود. با اینحال اگر دوست داری می تونی به این مقاله من که تازه تر و به روزتر هست لینک بدهی.

 این لینک مقاله است که می تونی برای اطمینان بررسی کنی. http://www.newseo.ir/seo-learning/skyscraper-back-link-techniques

این مقاله می تونه نوشته تو رو ارزشمندتر از قبل بکنه. به هر حال، امیدوارم بازهم کارت رو محشر انجام بدی و موفق باشی.

ممنونم,

امیر

با شرایطی که می بینید با روشنی درخواست بک لینک مطرح نمی شود. شما هم باید در پیغام ارسالی خود اندکی دقت و احتیاط کنید و از درخواست صریح لینک خودداری کنید.

تکنیک های تولید بک لینک,تولید بک لینک,گرفتن بک لینک

تولید لینک با بهره برداری از لینک های شکسته

شما دوستان عزیز قادر اید در سایت های مرتبط با اشتغال خود در جستجوی لینک های خراب یا شکسته بگردید و درخواست دهید که لینک شما را با آن لینک خراب جانشین کنند.

دقت داشته باشید لینک های شکسته ای برای شما مفید خواهند بود که محتوای آن دقیقا مرتبط با مقاله شما باشد.

بعد از این که لینک شکسته ای که برای شما می تواند مفید باشد را پیدا کردید، با بهره برداری از ایمیل اقدام به برقراری رابطه با صاحب سایت کنید. (از همان ایمیل اول با کمی تفاوت قادر اید استفاده کنید.)

بیشتر بدانید:   5 دلیل برای آپدیت محتوا

برای شناسایی لینک های شکسته/ خراب قادر اید از ابزار Broken Link Checker استفاده کنید.

گرفتن بک لینک از روش نقد و بررسی خریدار

شما قادر اید به سادگی از روش نقد و بررسی که به از جانب یک خریدار در سایت فروشگاهی قرار می دهید بک لینک به دست بیاورید.

دوستان عزیزم، این را بدانید که فروشگاه های اینترنتی علاقه فراوانی دارند که با قرار دادن نظرها خریداران خود، اعتماد مخاطبان را برای خرید یک کالا بدست بیاورند. چون می دانند که مخاطبان به نظرها خریداران بیشتر از هر تبلیغ دیگری اعتماد و توجه می کنند.

فروشگاه های اینترنتی در برخی مواقع لینک وبسایت خریداران خود را در نقد و بررسی نوشته شده به وسیله آن ها قرار می دهند تا مصرف کنندگان و مخاطبان متوجه شوند که این نظرها به وسیله خریداران حقیقی نوشته شده است. بعد از این موقعیت بنیادی حتما استفاده کنید.

قرار دادن و اصلاح لینک در جاهایی که حق شما است!

قادر اید با بهره برداری از گوگل سایت هایی را که از محتوای شما استفاده کرده اند یا به برندتان اشاره کرده اند را پیدا کنید و از روش ایمیل از آن ها تقاضای قرار دادن لینک بکنید.

کار بعدی که قادر اید انجام دهید، تقاضای اصلاح لینک های خراب در سایت هایی است که از محتوای شما استفاده کرده اند. از این حیث قادر اید مقداری بک لینک با ارزش به دست بیاورید.

با این وجود باید تقاضای خود را بطور کلی مودبانه مطرح کنید.

تولید یک اینفوگرافی محشر و به انتشار از نو آن

بیشتر بدانید:   اصول و فنون مذاکره در سازمان و خارج از سازمان

من به شما نمی گویم که به چه نحو یک اینفوگرافی را دیزاین و بوجود بیاورید. چون هر فردی سبک و خواست متفاوتی خواهد داشت.

تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید، قرار دادن قطعه کد html برای قرار دادن اینفوگرافی در صفحه وبسایت است. به علاوه از طرف دیگر باید در آن لینک سایت خود را قرار دهید.

دو راه می باشد که قادر اید با بهره برداری از به انتشار از نو اینفوگرافی بک لینک کسب کنید:

  • توصیه بهره برداری از اینفوگرافی به بلاگرهای مرتبط با مسئله اشتغال شما (مخصوصا وبلاگ نویسانی که از وبسایت شما با اسم منبع استفاد کرده اند.)
  • ترغیب وبسایت ها یا وبلاگ های مرتبط با مسئله شما برای به انتشار از نو اینفوگرافی. برای این کار یا باید یک مقدمه قوی و موثر برای اینفوگرافی خود بنویسید تا وبسایت ها ترغیب به بهره برداری از آن ها شوند و یا این که با پرداخت مبلغی از آن ها بخواهید که اینفوگرافی شما را در سایت خود پخش کنند.

انتشار پست مهمان

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع