» آموزش تولید محتوای تعاملی

آموزش تولید محتوای تعاملی

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 0 امتیاز : 0]

همان شکلی که که می دانید اکثر برندهای بزرگ سرمایه گذاری بسیار فراوانی در عرصه جذب بازار محتوا انجام می دهند. چون محتوای با کیفیت و موثر باعث ایجاد ترافیک بالا برای سایت می شود.

با اینحال برای اینکه بتوانیم در عرصه جذب بازار محتوا موفق شویم، نیازمند آن هستیم که محتوای خود را دلنشین تر و کاربرپسند تر دیزاین و معرفی کنیم. بدین جهت در این لحظه بسیار مهم تصمیم گرفتم که تعدادی ابزار برای دیزاین محتوای تعاملی را به شما دوستان عزیزم معرفی کنم. امیدوارم این مقاله مورد استقبال شما قرار بگیرد.

Apester

Apester ابزاری است که امکان دیزاین رای گیری، تحقیقات، تست شخصیت، آزمون های ویدئویی و هرچه که استفاده کننده شما را درگیر محتوا کند، معرفی می کند. با کمک این ابزار قادر اید که خلاقیت را به محتوای معمولی که ایجاد کرده اید، اضافه کنید و آن را مبدل به یک محتوای تعاملی و کاربرپسند کنید.

برند های بزرگی مانند CNET، The Huffington Postو Fox Sports از این ابزار برای ایجاد محتوای تعاملی استفاده کرده اند.

Engageform

به وسیله این ابزار بسیار توانمند قادر اید به سادگی دست به تولید محتوای تعاملی در آزمون، تحقیقات و رای گیری مورد نظر خود را بوجود بیاورید و آن را در وبسایت یا شبکه های اجتماعی پخش کنید. به علاوه از طرف دیگر Engageform افکت های شخصی سازی را در دست شما قرار می دهد تا محتوا را با جذابیت بیشتری برای مخاطب بوجود بیاورید. به علاوه از طرف دیگر اینکه این امکان در ابزار Engageform امکان دارد تا قادر باشید از فیدبک های مصرف کنندگان، موقعیت محتوا و اطلاعاتی مانند این با خبر شوید.

بیشتر بدانید:   متا تگ چیست و چه اثری بر سئو دارد

کمپانی های بزرگی مانند Hubspot، MailChimp و SalesManago که در عرصه جذب بازار اینترنتی بسیار اکتیو و موفق هستند از این ابزار استفاده می کنند.

Mapme

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع