» استراتژی تولید لینک های مفید

استراتژی تولید لینک های مفید

قانون ساختن بک لینک به این شکل است :

آیا اگر گوگل و مسئله سئو نبود، شما لینکی در اینجا قرار می دادید؟

در این مقاله در باب لینک های طبیعی صحبت می شود، مانند لینک های داخلی که شما در نوشته های خودتان قرار میدهید و به علاوه از طرف دیگر لینک های طبیعی که از راه هایی مانند پست مهمان عاید سایت شما می شود.

برای تولید لینک های مفید، مانند یک استفاده کننده فکر کنید و نه مانند یک تولید کننده محتوا

مهمترین نکته در لینک سازی طبیعی این است که واقعا خواننده در کجای متن انتظار قرار گرفتن یک لینک را دارد؟ وقتی که محتوا تولید می کنید، پیرامون جایی که استفاده کننده بطور عادی میخواهد لینک را ببیند فکر کنید. این گونه شما چیزی ساخته اید که دلنشین تر است.

در کمال تاسف ما مقاله ها و نوشته هایی را می بینیم که در آن کلمات بسیار فراوانی لینک شده اند، که این تعدد لینک ها به دو صورت است: گاها نویسنده به روش مازاد از لینک های سایت خود در نوشته استفاده می کند و گاها این ها لینک های تبلیغاتی و به قولی تهیه شده هستند. که در هر دو حالت مورد پسند خواننده نیست و گاها ایشان را از نوشته و حتی سایت زده می کند!

در ضمن توجه داشته باشید که اگر از ارسال پست مهمان برای کسب لینک طبیعی استفاده می کنید، استفاده بیش از حد از لینک های خارجی باعث میشود که مدیر سایت میزبان، شما را یک اسپمر شمرده کند و دیگر اجازه ارسال نوشته را به شما ندهد!

بیشتر بدانید:   نظر دادن و کسب بک لینک

تنها کفایت می کند فکر کنید که اگر شما تولید کننده محتوا نبودید میخواستید لینک ها را کجا مشاهده نمائید؟ این به شما کمک بسیار شایانی خواهد نمود.

جذب بک لینک یکی از مهمترین موضوعات سئو شمرده میشود. از اینر پیش نهاد میکنیم مقالات بک لینک مافیا را دنبال نمائید.

لینک منبع