» با این 25 نکته طلایی جذب بازار تلفنی شما متحول خواهد شد! (قسمت دوم)

با این 25 نکته طلایی جذب بازار تلفنی شما متحول خواهد شد! (قسمت دوم)

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

17- سازمان یافته باشیم

سازمان یافته بودن تنها به معنای داشتن برنامه در تمام روز و انجام همه کارها نیست. برای سازمان یافته بودن در داخل فروش، ما نیاز به مدیریت لحظه با بهره برداری از ابزارها و روند فکری داریم. مطمئن شویم همه اسناد مهم به سادگی قابل پیگیری هستند و سند همه مکالمات با چشم اندازهای فروش و ملاقات با اسم منابع بررسی آتی در معرض است.

18- چشم اندازهای فروش را در معلومات غرق نکنیم

خوب گوش کنیم… به جای پر حرفی های بی فایده پیرامون کالا و خدماتمان دموی محصولمان را به آنها معرفی کنیم. به جای حرف زدن زیاد، مشکلات و نیازهای آنها را پیدا کنیم و تمرین کنیم گوش کننده ی فعالی باشیم. اجازه بدهیم خریداران بیشتر از ما صحبت کنند. اجازه بدهیم محیط خالی مکالمات را آنها پر کنند.
کم تر حرف بزنیم، بیشتر گوش کنیم.

19- از نرم افزار مدیریت رابطه با خریدار سود ببریم

نرم افزار CRM برای موفقیت ما ضروری است. بعد از هر صحبت ای داده ها را در نرم افزار وارد کنیم. با این کار معلومات فراوانی را ذخیره خواهیم کرد که از آنها قادر ایم به دفعات و به دفعات سود ببریم. بدین شکل این نرم افزار می تواند رابطه های مهم را به ما در طول روز یاد آوری کند. چه منظر فروش باشند، چه سرنخ یا هر چیز دیگر…از CRM برای سازمان دهی چشم اندازهای فروشمان در جهت به جلو راندن کسب و کارمان سود ببریم.

بیشتر بدانید:   نکات مهم تغییر HTTP به HTTPS و سئو سایت

اطمینان خاطر,جذب بازار تلفنی,جذب بازار تلفنی چیست

20- بدانیم چه زمانی باید استراحت کنیم

با خودمان مهربان باشیم… ضروری نیست تا تمام روزمان را به رابطه گرفتن اختصاص دهیم. این کار کیفیت رابطه های ما را نیز پایین میاورد. هر لحظه احساس خستگی کردیم، استراحت کنیم، یک نوشیدنی بنوشیم، قادر ایم یک مقاله بخوانیم. یک استراحت کوتاه و دلچسب، می تواند تمرکز ما را به میزان فراوانی گسترش دهد و این همان چیزی است که به آن احتیاج داریم.

21- پیرامون خدمات یا خدماتمان پژوهش کنیم

به هر میزان بیشتر کالا یا خدماتمان را بشناسیم. ما باید بتوانیم شفاف و تأثیر گذار پیرامون آنها صحبت کنیم. همه مزایا و خصوصیت ها را یادداشت کنیم تا در بیشتر مواقع در دسترسمان باشند. در لحظه رابطه با هر منظر فروشی معلومات ویژه به آن شاخه را بدهیم. پیرامون نحوه خدمت رسانی به مشتریانمان تحقیق کنیم و راه نفوذ در آنها را پیدا کنیم.

22- پیرامون آنها صحبت کنیم، نه خودمان

هنگامیکه جذب بازار تلفنی انجام می دهیم، اهمیت بینهایت زیادی دارد که به اندازه پیرامون خودمان صحبت کنیم. چونکه صحبت فراوانی در باب خودمان به ما آسیب میزند، کیفیت صحبت را پایین میاورد و دلیل از دست رفتن سرنخ ها خواهد شد. یادمان باشد این صحبت پیرامون ما نیست!!! علي الخصوصً وقتی که با خریداران صحبت می کنیم محیط صحبت را از صحبت پیرامون خودمان دور نگه داریم و بجای آن آن پیرامون چشم اندازهای فروش و فرآیندهای آنها صحبت کنیم.

23- در بیشتر مواقع در حال یادگیری باشیم

با اسم یک بازاریاب تلفنی، ما باید اخبار را به مدیر فروشمان اطلاع بدهیم. پیش نهاد های ایشان را بشنویم و پیشنهاداتش را اجرا کنیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم. به عبارت دیگر یک یاد گیرنده باهوش باشیم نه یک دانش آموز تنبل… از همه فرصت ها برای تجمیع معلومات در راه یک بازاریاب تلفنی موفق بودن سود ببریم.

بیشتر بدانید:   از افرادی که سازمان را ترک میکنند سود ببریم

یادمان نرود مسیر یادگیری بی انتهاست…

24- پیگیری کنیم و تا انتهای همراهشان باشیم

محیط اعتماد بین خودمان و چشم اندازهای فروش ایجاد کنیم. این کار را از روش ایجاد یک رابطه خوب در مسیر فروش انجام دهیم. معمولاً این موضوع بین رابطه های 6 ام تا 12 ام میفتد و دلیل می شود یک منظر فروش به فرصت مبدل شود. پیامهای برنامه ریزی شده بسازیم و برای آنها بفرستیم. این کار دلیل می شود تا آنها بفهمند برایمان مهم هستند. فراموش نکنیم حتماً سیستمی برای پیگیری چشم اندازهای فروش داشته باشیم.

25- خودمان را تغییر دهیم

ما نمی توانیم کاری را بدون علاقه انجام دهیم. این کار برای اعتبار ما و شرکتمان نتیجه خوبی ندارد. علاقه مندی های خودمان را در شغلمان پیدا کنیم و خودمان را هر روز تغییر دهیم. ما قادر ایم دارای اختلاف باشیم. تنها باید به خودمان برای رفتن به قدم بعدی انگیزه بدهیم.


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع