» برای گسترش فروش در مارکت نبردی چه کنیم؟!

برای گسترش فروش در مارکت نبردی چه کنیم؟!

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 1 امتیاز : 5]

روشهای گسترش فروش در مارکت نبردی

برای پیشرفت در مارکت نبردی و در حقیقت ازبین نرفتن بیزینس، محصولتان باید حداقل در چهار عرصه دارای اختلاف و برتر باشد:

کیفیت بهتر:

کیفیت به وسیله خریداران تعریف می شود. خریدار شما چه تعریفی از کیفیت دارد؟ دقیقاً در جستجوی چه چیزی است؟ اصلا خریدار شما فرق کالا باکیفیت یا بی کیفیت را می داند؟ (باید خریدار خود را به خوبی بشناسید)

نتایج سریع‌ تر و بهتر:

اینکه کالا یا خدمت شما نتایج و منافعی را سریع‌ تر از رقبا معرفی می‌ دهد، چه تغییری در زندگی و کار خریدار ایجاد می‌ کند؟ مثلاً شما یک برنامه ساختمانی را قبول می کنید و زودتر از دیگران تحویل می دهید. این دلیل می شود خریداران شدیدا برای شما تبلیغ کنند!

ارزان‌ تر:

کالا شما می تواند ازنظر هزینه و از لحاظ هزینه درازمدت مالکیت، ارزان تر از تولیدات رقبا باشد. امروزه در شرایط رکود ایران این گزینه بسیار موثر است. باید در حد توان هزینه را پایین تر بیاورید تا پیوسته جزو پرفروش های مارکت بمانید.

ساده‌ تر و خوب‌ تر:

خریداران تنبل هستند و در بیشتر مواقع کالا یا خدمتی را ترجیح می دهند که بهره برداری از آن راحت‌ تر باشد. با این وجود این تنبلی به نفع شماست و شما قادر اید از روش تامین نیازهایی مانند ارسال کردن، کادو کردن و … بخشی از کارهای جانبی فروش خود را بجای خریدار انجام دهید.


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع

بیشتر بدانید:   باید ها و نبایدها در برخورد با خریدار