» بهترین لحظه همین الان است…

بهترین لحظه همین الان است…

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 1 امتیاز : 5]

یک ضرب المثل چینی میگوید: بهترین لحظه برای کاشت یک درخت 20 سال قبل بود. بهترین لحظه بعدی الان است!

اگر شما منتظرید تا همه شرایط برای کاری که تصمیم گرفته اید انجام دهید مهیا شود، بعد آن کار را شروع کنید، مطمئن باشید که آن وقت فرا نخواهد رسید. اغلب ما برای کارهایی که می توانستیم انجام دهیم، با این وجود به هر دلیلی فرصت سوزی کرده‌ ایم و آن را انجام نداده ایم، افسوس میخوریم. غافل از این که بسیاری از این کارها را هم اینک نیز می توان انجام داد و در آتی از منافع آن برخوردار شد.

پس بیایید قبل از دیر شدن و پشیمانی از نو، به جای شکایت از شرایط و بهانه گیری، دست بکار شویم و از وقتی که در دست داریم، به نحو احسن سود ببریم.

فرضیه برای اجرا اشتغال,فرضیه اجرا اشتغال,فرضیه خوب

اگر هنوز فرضیه مناسبی برای اجرا اشتغال پیدا نکرده اید توصیه میکنم از تابلوی توانمندی ها استفاده کنید.

بدین ترتیب که صفحه کاغذ را به چهار ستون تقسیم کرده و در هر ستون به تفکیک مهارت ها، خصوصیت های شخصیتی، نقاط ضعف و علایق مرتبط به خود را بنویسید.

این تابلو بصورت هر روزه و به مرور کامل شده و با استناد به میزان شناخت شما از خود، تکمیل شدن آن بین یک هفته تا یکماه به طول خواهد انجامید.

توصیه می کنم این تابلو را در محلی نصب کنید که دائما در میدان دید شما باشد.

ممکن است باور نکنید، با اینحال فرضیه های بسیار شگفت انگیزی با ترکیب موارد موجود در این چهار ستون و بررسی آن بدست خواهد آمد.

بیشتر بدانید:   راههای گسترش توانایی مغز و بالا بردن سطح هوش

انتخاب با شماست …


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع