» بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

اگه بهتون بگم وقتی هم که میخوام بخوابم کلی فکر می کنم که چطوری میشه به وبمسترها در عرصه سئو به نحوی کمک کرد، ممکن است باورتون نشه!

با این وجود هیچ منتی هم سر دوستان نیست و همش از روی علاقه و وظیفست.

توی این فکرها که می کردم، چون بک لینک را یک اکسیر برای ارتقاء کارایی سایت میدونم، همش دنبال یک راه برای ایجاد بک لینک های خوب و رایگان بودم. حسابی فکر کردم (با این وجود تا اونجایی که مخ من می کشید)، کلی سیستم را پایین و رو کردم. خداییش اصل برنامه را هم از همین سیستم ۱۰۰۰ بک لینک رایگان گرفتم. چون دیدم خیلی از همین بک لینک های رایگان و یک دونه ای هم تو گوگل وبمستر ثبت شده!

گفتم بیام یک سایت اجرا کنم که همه بصورت رایگان و بدون هیچ مدلی محدودیتی بیان و لینک خودشون را ثبت کنند. روی همه سیستم ها فکر کردم، از وردپرس محبوبم تا سیستم های ثبت لینک. تا به این نتیجه رسیدم که انجمن بهترین نتیجه را میده وبین انجمن سازها هم وی بی را انتخاب کردم.

سرتون را درد نیارم. خلاصه هدف از ایجاد این انجمن اینکه همه وبمسترها برن توش عضو بشند و تا میتونند بصورت رایگان برای خودشون بک لینک ثبت کنند. یکسری مطالب مطرح شده و آموزش ها را در حد مختصر تو انجمن بک لینک رایگان دادم. اکنون بازم اگه سوالی بود میتونید همین جا مطرح کنید.

نحوه کار شما در انجمن:

۱٫ همین اکنون برید عضو بشید.

۲٫ قوانین و مطالب مطرح شده رو حتما بخونید. رو هم ۵ دقیقه نمیشه!

بیشتر بدانید:   ریسک اجرا اشتغال

۳٫ تو قسمت بک لینک های رایگان تا دلتون میخواد برای سایت خودتون و صفحات اون بک لینک ایجاد کنید.

۴٫ هر وقت نوشته تازه ای تو سایتتون داشتید، برای کمک به ایندکس بهترش، یک بک لینک برای اون نوشته در انجمن ایجاد کنید.

۵٫ سعی کنید به درجات بالا برسید تا از اون به بعد سیستم خودش براتون بصورت اتومات هم بک لینک ایجاد کنه!

۶٫ موفق باشید

 

انجمن بک لینک رایگان

 

در راستای شفاف سازی ارزش این لینک ها نیاز دونستم تصویری از لینک های ثبت شده انجمن بک لینک های رایگان برای سایت سئو را برای دوستان بزارم. طبق تصویر پایین ۴ عدد بک لینک برای سایت سئو با دادن پست در سایت بک لینک رایگان بوجود آمده و در گوگل وبمستر ثبت شده!

بک لینک رایگان

جذب بک لینک یکی از مهمترین موضوعات سئو شمرده میشود. از اینر پیش نهاد میکنیم مقالات بک لینک مافیا را دنبال نمائید.

لینک منبع