» بک لینک مافیا | انتخاب کلمات بنیادی

بک لینک مافیا | انتخاب کلمات بنیادی

نوشتن مطالب دلنشین و تازه، یکی از مهمترین شیوه هایی است که در مقام بندی سایت شما از طرف گوگل نقش دارد. هر نوشته ای که نوشته می شود باید شامل چند بخش باشد:
۱- عنوان اصلی و عناوین فرعی
۲- مقدمه
۳- بیان هدف کلی از بیان این مسئله
۴- نتیجه گیری
۵- برچسب ها
در هر متن، می بایست از یکسری کلماتی استفاده شود که تعداد تکرار آن ها بیشتر از کلمات دیگر است و بالاخره در قسمت برچسب ها لحاظ می شوند که به این کلمات و عبارات، کلمات بنیادی می گویند. با اینحال بهره برداری از کلمات بنیادی، اصول ویژه خود را دارد که باید در چهارچوب این اصول انجام گیرد:
۱- تنها بر روی کلمات بنیادی نبردی تمرکز نکنید.
در حیطه مسئله کاری شما، مسلما سایت های دیگری نیز فعالیت می کنند که رقابت با آن ها، بر رنکینگ سایت شما تاثیر گذار است. در استافده از کلمات بنیادی، عده ای از کلمات، به دت نبردی هستند یعنی بیشترین کاربری را به اشتراک سایت های رقیب دارد حال اگر شما تمام تمرکز خود را روی این کلمات بگذارید، در صورتی که شما در آن کلمه افتی داشته باشید ملما کل کلیک های خود را از دست خواهید داد با این وجود اگر از چند کلمه با رقابت کمتر استفاده کنید و تعداد کلیک ها را بین آن ها تقسیم کنید، اگر در یک کلمه نزول کردید، کلمات دیگر جبران کننده خواهند بود.
۲- از کلمات بنیادی کلی استفاده نکنید.
سعی کنید که در لیست کلمات بنیادی خود، از کل گویی بپرهیزید بدلیل آنکه وقتی شما یک کلمه بنیادی کلی را انتخاب کنید، مسلما میزان انتخاب برای استفاده کننده زیاد خواهد شد و با این وجود تاثیر آن برای سایت شما زیاد نخواهد بود. برای نمونه انتخاب کلمه آکواریوم کار خوبی نیست بدلیل آنکه یک کلمه کلی است که با این وجود جست و جو، نتایج فراوانی را به استفاده کننده می دهد.
۳- به کلمات بنیادی طولانی، توجه کنید.
توجه داشته باشید که به هر میزان کلمات بنیادی شما طولانی تر باشند شما را به هدف جست و جو نزدیکتر می کنند برای نمونه وقتی می نویسید شیوه کشت گیاه آپارتمانی دیفن، گوگل دقیقا با این وجود جست و جو، همین نوشته را برای شما معرفی می کند با این وجود اگر بنویسید شیوه کشت گیاه آپارتمانی، گوگل لیستی از تمام گیاهان آپارتمانی که هم اینک شیوه کشتشان در سایت ها می باشد می دهد و کار شما کمی سخت می شود بدلیل آنکه با این کار باید در جستجوی بخش اخر یعنی دیفن بگردید. لذا در انتخاب کلمات بنیادی، به کلمات طولانی تر بیشتر ارزش بدهید.
۴- از برندها یا اسم اشخاص در کلمات بنیادی استفاده نکنید.
بدلیل آنکه کسی که اسم برند یا شخص مخصوصی را سرچ می کند در جستجوی معلومات از ان شخص یا برند است و اگر چه امکان دارد با این کلمات به سایت شما سر بزند با این وجود وقتی ببیند سایت شما معلومات کافی به ایشان نداد، سایت را ترک می کند و سایت شما خیلی زود بسته می شود.

بررسی انواع انکر تکست ها (Anchor Text)

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   سه اشتباه بنیادی تیم فروش