» بک لینک مافیا | انکر تکست

بک لینک مافیا | انکر تکست

در بین شیوه های ارتقاء کارایی سایت و گسترش رنکینگ در گوگل، بهره برداری از انکر تکست ها، یکی از شیوه هایی است برای لینک سازی و گسترش بازدید از صفحات دیگر سایت بسیار استفاده می شود. سئوکارها پیش نهاد می کنند که انکر تکست ها از کلمات بنیادی باشند تا هم برای گوگل مشهور باشند و هم در لحظه سرچ به وسیله استفاده کننده، شانس دیده شدن آن ها و با این وجود شانس ورود به صفحات دیگر گسترش یابد. با اینحال ممکن است متنی که نوشته اید، نتوان به طو مستقیم از کلمات بنیادی با اسم انکر تکست استفاده نمود بدین جهت می توان از انواع دیگر کلمات نیز با اسم نیز استفاده نمود:
۱- بهره برداری از اسامی برند
اگر شما از برند مخصوصی در سایت خود استفاده می کنید قادر اید اسم برند را در انکر تکست خود قرار دهید.
۲- بهره برداری از انکر تکست های مستقیم و عمومی
برای نمونه ممکن است تا این لحظه در عده ای مقالات سایت ها دیده باشید که نوشته اند: “برای آگاهی بیشتر، اینجا کلیک کنید” ، این انکر تکست ها عمومی هستند و در بسیاری از سایت ها دیده می شوند.
۳- از تگ alt در عکس ها استفاده کنید.
در عده ای از مقالات سایت ها دیده اید که متنی در پایین عکس ها می باشد که امکان لینک دهی با آن به صفحات دیگر می باشد. این عبارات در اصل برای این منظور به کار می روند که اگر امکان باز شدن تصویر برای استفاده کننده نبود، این متن جانشین تصویر شود و تصویر را شرح می دهند. حال عده ای از مردم از این تگ با اسم انکر تکست استفاده می کنند.
۴- بهره برداری از کلمات بنیادی
تحت این شرایط، دقیقا خود کلمه بنیادی با اسم انکر تکست به کار می رود و لذا به آن انکر تکست دقیق هم می گوند. با اینحال کاربری این حالت تنها یکبار برای هر مقاله امکان پذیر است.
۵- بهره برداری از کلمات هم معنی
توجه داشته باشید که هر کلمه بنیادی در هر متن، تنها یکبار می تواند انکر تکست باشد پس اگر ضروری به استفاده بیشتر شد، از هم معنی ها و هم خانواده های آن استفاده کنید.
۶- حضور نسبی کلمه بنیادی در انکر تکست
گاهی عبارتی با اسم انکر تکست استفاده می شود که بخشی از آن، کلمه بنیادی است و بقیه نه. به این حالت حضور نسبی کلمه کیدی می گویند.
۷- بهره برداری از جملات
بنمایش درآمده که در عده ای مقالات، یک جمله را برای لین دهی انتخاب می کنند. تحت این شرایط خوب است کلمه بنیادی، بخشی از نمونه تشکیل دهد.

انکر تکست (Anchor Text) یا کلمات لینک شده

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   لطفا هدف‌هایتان را محدود نکنید