» بک لینک مافیا | انکر تکست

بک لینک مافیا | انکر تکست

ارتقاء کارایی سایت و کمک به گسترش مقام سایت در گوگل، مهمترین هدف سئو است. در این مسیر باید اعمال متفاوتی صورت گیرد که در چهارچوب قانون های گوگل، بتواند سایت شما را همراه با سایت رقبا، در مقام محشر تر نگه دارد. یکی از شیوه های سئو برای این منظور، تولید محتوا است. نوشتن مقالات خوب، دلنشین و به روز دلیل جذب استفاده کننده به سوی سایت شما می شود و وقتی که جواب بیشتر سوالات خود را در سایت شما بیابد، علاقه مند می شود که بیشتر به سایت شما سر بزند و با این وجود کم کم به استفاده کننده ثابت مبدل می شود. در تولید محتوا نیز می توان شیوه های دیگری را برای گسترش بازدید از صفحات دیگر سایت گنجاند و آن بهره برداری از انکر تکست یا کلمات لینک شده است.

معرفی انکر تکست

ممکن است شما در عده ای از سایت ها این مسئله را مشاهده نموده اید که در لحظه خواندن یک مقاله، عده ای کلمات یا عبارات، با رنگی دیگر واضح شده اند و وقتی که بر روی آن ها کلیک می کنید، شما به مقاله ای دیگر و یا لینکی دیگر ارجاع داده می شودی. به این عبارات، انکر تکست یا کلمات لینک شده می گویند.

نکات مهم در بهره برداری از انکر تکست ها

۱- انکر تکست مورد بهره برداری برای ارجاع بع مقاله ای دیگر باید با آن مقاله مرتبط باشد و چه بهتر این که در گروه کلمات بنیادی آن مقاله قرار داشته باشد.
۲- سعی کنید در متن خود از چند انکر تکست استفاده کنید.
۳- اگر انکر تکست شما به سایتی دیگر ارجاع دهنده است، در انتخاب سایت ها دقت کنید. لینک دهی به سایت ها متخلف مثل اسپمرها به این معنا است که شما شرایط آن سایت را پذیرفته اید و تخلف آن را تایید می کنید و این تاثیر منفی از طرف گوگل برای شما دارد.
۴- عده ای از مردم برای این که قادر باشند مصرف کنندگان تازه جذب کنند، از پست مهمان استفاده می کنند. یعنی مقاله ای را نوشته و از سایت های دیگر تقاضا می کنند که این مقاله را در سایت خود قرار دهند. حال پیش نهاد می کنیم در این نوشته ها از انکر تکست هایی استفاده کنید که وقتی که استفاده کننده بر روی آن ها کلیک می کند، به مقالات دیگر صفحات سایت شما ارجاع داده شود و حتما از کلمات بنیادی در این نوشته ها استفاده کنید چونکه در لحظه سرچ به وسیله استفاده کننده، شانس پیدا کردن این نوشته ها گسترش می یابد.

تولید لینک (Link Building) و قانون های انجام آن

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   تعریف صحیح علم فروش