» بک لینک مافیا | بررسی فاکتورهای سئو سایت

بک لینک مافیا | بررسی فاکتورهای سئو سایت

همان گونه که در مقالات دیگر گفته شد، هدف از سئو سایت، ارتقاء کارایی سایت و گسترش مقام سایت با این وجود جست و جو در موتورهای جست و جو است و برای این کار، سئوکار باید دانش کافی داشته باشد تا سایت شما را به مقام اول برساند. با اینحال نوشته ای که ضروری است بدانید این است که هر فرد نمی تواند بر حسب خواست خود در بهینه کردن سایت خود رفتار کند حتی این کار باید براساس ضوابط موتورهای جست و جو انجام گیرد.

برای نمونه، موتور جست و جوی گوگل، فاکتورهایی تقریبا ۲۵۰ عدد فاکتور را در دست سئوکار قرار می دهد که باید در محدوده این فاکتور ها اقدام به ارتقاء کارایی سایت نماید. از آنجایی که این فاکتورهای سئو سایت به وسیله خود موتورهای جست و جو معرفی می شوند، بدین جهت قانونی هستند با این وجود اگر مصرف کنندگان سایت ها از شیوه های دیگر برای گسترش رتیه خود در موتورهای جست و جو بهره ببرند، این نوعی تقلب به حساب می آید.

فاکتورهای قانونی سئو سایت

۱- هر نوشته ای که در سایت قرار داده می شود، باید عنوان داشته باشد.
۲- مطالب شما به هیچ عنوان نباید کپی شده از سایت های دیگر باشد چون از لحاظ گوگل و موتورهای جست و جوی دیگر، نوعی تقلب به حساب می آید.
۳- در داخل عنوان، از کلمات بنیادی استفاده شود و این کلمات بنیادی در داخل متن چندین بار تکرار شود به ویژه در پاراگراف اول و اخر متن.
۴- متن نباید خیلی کم یا خیلی زیاد باشد. معمولا طول متن را براساس تعداد کلمات واضح می کنند که در محدوده ۷۰۰-۴۰۰ کلمه می تواند باشد با این وجود متن به شرطی باید بلند باید که از کیفیت آن کم نشود.
۵- در هر متن، از چند پایین عنوان دیگر هم استفاده کنید.
۶- متن شما باید حاوی برچسب باشد. برچسب ها در انتهای متن آورده می شوند و در داخل ان ها، کلمات بنیادی که در عنوان و در متن آورده شده، نوشته می شود.
۷- در متون خود از عکس ها استفاده کنید. کیفیت عکس ها باید محشر باشد و عکس ها باید مرتبط با متن باشد.
۸- درصورت امکان از نمودارها و جداول اماری برای مشهور ساختن متن خود استفاده کنید.
۹- قسمت مرتبط به بارگذاری مطالب سایت خود را دسته بندی کنید و هر نوشته را دسته خود قرار دهید با این کار، دسترسی به نوشته سریع تر می شود و این مسئله، مقام شما را بالاتر خواهد برد. برای نمونه معرفی لوازم خانگی را در دسته خودشان قرار دهید.
۱۰- سعی کنید که صفحات خود را آپدیت کنید با این کار، بازدید از سایت شما بیشتر می شود.

رنکینگ یا مقام بندی سایت در گوگل

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   لطفا هدف‌هایتان را محدود نکنید