» بک لینک مافیا | تاثیر شبکه های اجتماعی بر مقام سایت

بک لینک مافیا | تاثیر شبکه های اجتماعی بر مقام سایت

هر فردی که تصمیم گرفته است فعالیت و تولیدات خود را از روش شبکه جهانی وب به جهان اطراف خود معرفی کند، نه تنها باید یک سایت برای خود اجرا کند حتی باید وارد شبکه های اجتماعی هم بشود. این شبکه ها شامل فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام، گوگل پلاس و… است. خدماتی که وبمسترها در این شبکه ها در دست مصرف کنندگان قرار می دهند رایگان است. حال امکان دارد که این پرسش در فکر شما پیش بیاید که اگر برنامه ریزی شده است خدمات در شبکه های اجتماعی رایگان باشد، چه مزیتی برای وبمسترها دارد. آن چه که همه وبمسترها در جستجوی آن هستند این است که بازدید و ترافیک سایت را به طرز مطلوب بالا ببرند تا هم مقام سایت گسترش یابد و هم اگر در سایت خود، فروش کالا هم دارید، تعداد خریداران شما و با این وجود مقدار فروش زیاد شود. لذا دلایل فعالیت در شبکه های اجتماعی عبارتند از:

۱-    مصرف کنندگان در بیشتر مواقع در جستجوی راحت ترین راه برای یافتن معلومات و نیازهای خود هستند و با این وجود علاقه آن ها به حضور در شبکه های اجتماعی زیاد است از آنجاییکه راحت با موبایل خود می توانند به آن دسترسی داشته باشند لذا وقتی که شما عده ای مطالب خود را در این شبکه ها به اشتراک می گذارید، استفاده کننده از این رفتار استقبال می کند و با این وجود کم کم به سوی سایت شما جذب می شود.

۲-    معرفی لینک های ورودی به سایت در شبکه های اجتماعی و ورود استفاده کننده از این طریق به داخل سایت، یک امتیاز بسیار مثبت از لحاظ گوگل به حساب می اید که رنکینگ سایت شما را بالا می برد.

بیشتر بدانید:   آموزش تولید محتوا

۳-    میزان فعالیت مردم در شبکه های اجتماعی بسیار بالا است با این وجود اگر شما همراه با سایت، در شبکه های اجتماعی هم فعالیت کنید، شانس جذب استفاده کننده و با این وجود گسترش بازدید در سایت شما گسترش پیدا خواهد کرد.

به اشتراک شبکه های اجتماعی که هم اینک در جهان مجازی می باشد، اعتبار هر یک با هم دارای اختلاف است و با این وجود فعالیت در شبکه هایی که ارزش و اعتبار بیشتری دارند و شما می دانید که مصرف کنندگان در آن شبکه ها فعالیت بیشتری دارند، تاثیر بیشتری بر مقام سایت شما خواهد گذاشت. با استناد به این شرایط، سه شبکه اجتماعی Facebook  Google plus , LinkedIn,  از با اعتبارترین و پربازدیدترین شبکه ها هستند از آنجاییکه علاقه مندان بیشتری دارند بدین جهت خوب است که بیشتر فعالیت خود را در این شبکه های اجتماعی متمرکز کنید.

پیرامون سیستم کران جاب (Cron Job) چه می دانید

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع