» بک لینک مافیا | تاثیر فیس بوک در سئو سایت

بک لینک مافیا | تاثیر فیس بوک در سئو سایت

سئو سایت، یک دغدغه مهم برای هر وبمستر است تا بتواند مقام سایت خود را گسترش داده و میزان بازدید از سایت را بالا ببرد. برای این منظور وبمسترها باید تمام شیوه های قانونی سئو را دنبال کنند. حتی عده ای شیوه ها، از لحاظ ارزش، زیاد به چشم نمی آیند با این وجود بهره برداری از آن ها برای گوگل ارزشمند است و با این وجود در رنکینگ سایت شما موثر است.

فعالیت های شبکه های اجتماعی، یک راه مشهور برای معرفی بیشتر سایت  و اشتغال شما به اشتراک تعداد بیشتری از مصرف کنندگان است که بازدید سایت شما را بیشتر خواهد نمود. از میان شبکه های اجتماعی، پیش از هرچیز سر وقت شبکه هایی بروید که پرطرفدار هستند و فیس بوک یکی از همین شبکه های گرانقدر است.

معرفی فیس بوک، قدیمی ترین شبکه اجتماعی

همه شما حتما با فیس بوک آشنا هستید. این شبکه اجتماعی یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی است که گوگل برای آن ارزش فراوانی قائل است. نکته ای که پیرامون فیس بوک ضروری است بدانید این است که لینک های فیس بوک nofollow هستند یعنی ارزش خیلی کمی برای سایت شما دارند پس الان ذهن شما دچار تناقض می شود که چرا به توجه به nofollow بودن لینک های فیس بوک، باز هم اصرار به فعالیت در این شبکه اجتماعی می گردد؟

در جواب به این پرسش ضروری است پیش از هرچیز ضروری است بگوییم که گوگل در بیشتر مواقع در جستجوی این است که بتواند یک تعامل بین خود و شبکه های اجتماعی ایجاد کند و حضور در شبکه های اجتماعی را با اسم بخشی از مقام دهی به سایت محاسبه کند.. از اینرو درست است که لینک های فیس بوک ارزش کمی دارند با اینحال به هر میزان شما در این شبکه اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشید، به گوگل نشان می دهد که شما در جستجوی این هستید که بازدید سایت خود را گسترش دهید و این مسئله یک امیتاز مثبت برای شما به حساب خواهد امد.

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | معرفی الگوریتم کافئین گوگل

 

تاثیر فیس بوک در سئو

معیار گوگل برای امتیازدهی به سایت براساس فعالیت در فیس بوک

ضروری است بدانید که معیار گوگل برای مقام دهی به سایت شما در ازای فعالیت در فیس بوک، میزان به انتشار از نو مطالب است. محتواهایی که در فیس بوک قرار می گیرد باید قابل انتشار از نو باشد. حال به هر میزان اشتراک مطالب به وسیله مصرف کنندگان بیشتر و به علاوه از طرف دیگر بحث و گفت و گو در باب ان نوشته با مصرف کنندگان بیشتر بیشتر باشد به این معنا است که استفاده کننده به خوبی مطالب شما را درک نموده و با این وجود موفقیت شما را نشان می دهد. گوگل این موفقیت را معیاری برای رنکینگ سایت شما قرار می دهد.

گوگل پلاس و تاثیر آن بر رنکینگ سایت

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع