» بک لینک مافیا | تولید لینک

بک لینک مافیا | تولید لینک

همان گونه که قبلا گفته ایم، شیوه های متفاوتی بر ارتقاء کارایی سایت و گسترش مقام آن تاثیر گذار هستند که درجه تاثیر آن ها با هم دارای اختلاف است لذا یک سئوکار حرفه ای، پیش از هرچیز باید سر وقت شیوه هایی برود که از ارزش بیشتری دارا است و در بازه زمانی کمتری می تواند اثر بخش باشد. به اشتراک تمام شیوه ها، یکی از مهمترین آن ها که بر مقام بندی سایت ارزش فراوانی دارد، لینک بیلدینگ یا تولید لینک است.

نحوه تاثیر تولید لینک بر مقام سایت

منظور از تولید لینک، این است که مردم کارشناس در این عرصه، لینک هایی را برای سایت شما تکمیل می کنند که دلیل ورود از یک سایت به سایت دیگر یا از یک صفحه به صفحه دیگر می شود به این صورت که سیگنال هایی از سایتی به سایت دیگر یا بین صفحات ارسال می کند و گوگل وقتی که این سیگنال ها را دریافت نمود، ارزش را از سایت لینک فرستنده به سایت لینک گیرنده انتقال می دهد و با این وجود به این طریق باعث گسترش مقام سایت گیرنده می شود.

انواع لینک سازی

با اینحال سوالی که ممکن است برای مصرف کنندگان پیش بیاید این است که ما به چه نحو قادر ایم برای سایت خود، لینک تکمیل کنیم. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم دو شیوه برای لینک سازی می باشد که پیشتر شرح خواهیم داد:
۱- لینک سازی به شیوه دستی (Manual link building)
در این شیوه شما خودتان باید لینک هایی را برای سایت خود درست کنید با این وجود این کار نوعی تخلف از لحاظ گوگل به حساب می اید و مسلما عواقبی در جستجوی خواهد داشت.
۲- لینک سازی به شیوه طبیعی (Natural link building)
این شیوه، به وسیله گوگل اراده شده است و با این وجود قانونی است با این وجود لحظه بر است. به این صورت که شما باید سایت های دیگر را ترغیب کنید که به شما لینک بدهند که در این راه می بایست از شیوه های ویژه خود استفاده نمود.

بیشتر بدانید:   هوش نبردی چیست

قانون های تولید لینک

۱- لینک سازی را براساس قانون های گوگل انجام دهید تا از جریمه های گوگل در امان بمانید. راه های غیر قانونی اگر چه ممکن است پیش از هرچیز موثر باشند با این وجود بعد از مدتی گوگل شما را در لیست سیاه قرار می دهد.
۲- به کیفیت و مقام سایت لینک دهنده توجه داشته باشید. شما نباید از هر سایتی لینک قبول کنید. خوب است برای تولید لینک سر وقت سایت هایی بروید که مسئله آن ها با شما قرابت دارد، کیفیت سایت آن ها بالا است و به علاوه از طرف دیگر از لینک های زیاد خارجی در آن سایت خبری نیست.
۳- به انکر تکست (Anchor Text) دقت کنید. منظور از این کلمات، کلماتی هستند که در محتوای سایت، با رنگی دیگر واضح شده اند و با کلیک بر روی آن ها شما به صفحه ای دیگر می روید. نوع انکر تکست انتخاب در تولید لینک باید با محتوای نوشته ای که به آن ارجاع داه می شود هم خوانی داشته باشد.

انکر تکست (Anchor Text) یا کلمات لینک شده
بررسی فاکتورهای سئو سایت

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع