» بک لینک مافیا | تولید محتوا

بک لینک مافیا | تولید محتوا

یکی از خدمات پرطرفدار بک لینک مافیا تولید محتوا است. با اینکه محتوا در سئو پادشاهی می‌کند با اینحال در دل محتوا عامل مهم دیگری به اسم کلمات بنیادی یا کلید واژه‌ها هستند که ارزش هر نوشته را برای گوگل واضح می‌کنند. حتی با معرفی نگاه سئو معنایی کلمات بنیادی همانند قبل روی بورس هستند و هر کسی بخواهد با اصول سئو پیش برود اول از ایشان پرسش میکنند کلمه بنیادی دلخواه شما چیست. تا جایی که برای ارزیابی و انتخاب کلمات بنیادی از شیوه‌های بررسی اس دبلیو اُتی استفاده می‌شود تا قوت، ضعف، فرصت و تهدید‌های پیش رو با بهره برداری از کلید واژه واضح شود.
اگر اصولی محتوا تولید می‌کنید و می‌خواهید از قبیل نگینی در امر تولید محتوا در سطح وب بدرخشید با بررسی کلمات بنیادی در تولید محتوا همراه باشید. محتوا در گوشه گوشه سایت شما،در مقام بندی و رنکینگ موثر است.

بررسی مختصر برای انتخاب بهترین کلمات بنیادی

رابطه اجرا صفحات فرود و کلمات بنیادی
اگر کلمات بنیادی مشخصی داشته باشید و پیوسته روی همان کلمات مانور دهید می‌تونید تاثیر این کلمات را روی لنیدنگ پیج یا صفحات فرود تارنما ارزیابی کنید. در این شیوه از نموداری خورشیدی استفاده می‌شود. کفایت می کند یک بخش خاص از صفحه ورود در مرکز دایره قرار بگیرد و تمام کلمات بنیادی به کار برده شده در این صفحه به روش اشعه‌های خورشید در اطراف آن جای گرفته شوند. مشاهده این طرح همراه با اطلاعاتی که از بازدید صفحات انتشار یافته است نشان می‌دهد که:
۱ – ترافیک ارگانیک یا طبیعی صفحه چه قدر است؟
۲ – کدام صفحات در هدایت مصرف کنندگان به دیگر صفحات سایت نقش داشته اند؟
۳ – نرخ فرار هر صفحه به چه صورت است؟
منظر نتایج گوگل و کلمات بنیادی
کلمات بنیادی در محتوا زمانی بیش‌تر نتیجه می‌دهد که بطور کلی مطابق با نیاز مصرف کنندگان، الگو‌های گوگل و هدف و مقصود هر دو آن‌ها باشد. با اینکه کارشناسان بک لینک مافیا در انتخاب یا تغییر کلمات بنیادی هدف شما را راهنمایی می‌کنند با اینحال بد نیست قبل از این که مسیر خود را شروع کنید نگاهی به نتایج گوگل داشته باشید. در این راه فاکتور‌های پایین را حتما در نظر داشته باشید:
۱ – انواع نتایج مانند گراف، باکس جواب‌ها، نتایج محلی و نتایج تصویری یا عکس ها گوگل
۲ – انواع تارنما‌ها: تارنما تجاری، تارنما فروشگاهی، تارنما کمپانی
۳ – انواع محتوا: پست‌ها و مطالب تازه، صفحه تولیدات و…
در بررسی این نتایج برای این که نگین محتوا را داشته باشید و همراه با دیگر وب‌سایت‌ها بدرخشید باید نیاز خود را با قابلیت ها موجود بسنجید. مشاهده نمائید آیا تولید محتوا شبیه به با آن چه که در دنیا وب می باشد کفایت می کند یا باید دارای اختلاف باشید؟

بیشتر بدانید:   آیا ترک شغل بدون پایین سر داشتن شغلی تازه کار خوبی است؟

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

قالب شرکتی