» بک لینک مافیا | رابطه در مقابل اعتبار : کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند ؟

بک لینک مافیا | رابطه در مقابل اعتبار : کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند ؟

در دنیا فرضیه‌ال سئو همه چیز همان شکلی که است که گوگل می‌خواهد. نویسندگان لینک‌ساز‌های حرفه‌ای هستند و هر لینکی که در تارنما‌ها می‌بینیم از جهت رابطه و اعتبار در حد اعلا خود قرار دارند. با اینحال آیا با اسم یک انسان که پیوسته احتمال خطا در ایشان می باشد می‌توان این قدر فرضیه‌ال در دنیا سئو زیست؟ دنیا سئو ما با تمام اشتباهاتی که در آن مرتکب می‌شویم و بعد از آن جریمه‌های گوگل را می‌پذیریم هیچ وقت فرضیه‌ال نخواهد شد. در چنین موقعیتی اولین سوالی که در بحث لینک‌سازی به خاطر استفاده کننده می‌رسد این است که بداند اعتبار در تولید لینک‌هایش اثر دارد یا رابطه؟
آیا در تعیین لینک‌ها اعتبار و منبع مهم است یا ارزش و ربط نوشته ای که بدان لینک می‌دهیم؟ برای جواب به این پرسش بررسی مفصلی در سطح وب و لینک‌های به کار برده شده در با اعتبارترین و موفق‌ترین تارنما‌ها دنیا انجام دادیم. نتیجه این بررسی را با هم به نظاره می‌نشینیم.

کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند

ارزش رابطه در مقابل اعتبار در تولید لینک‌ها

برای هر یک از معیار‌های پایین دیدگاه‌های متفاوتی را بررسی خواهیم کرد:
رابطه در لینک ‌دهی
۱٫ در تمامی دیدگاه‌هایی که پیرامون مرتبط بودن لینک‌ها می باشد یک رای مشترک قابل مشاهده است: گوگل امکان دارد مشهور بودن منبع لینک را جدی نگیرد با اینحال از بی‌رابطه بودن آن هرگز نمی‌گذرد!
۲٫ لینک‌های مرتبط بیش‌ترین ترافیک طبیعی را به سوی وب‌سایت‌هایی هدایت می‌کند که هرگز شانس دیده شدن به وسیله گوگل را نداشته‌اند.
۳٫ رابطه داشتن لینک به اصل نوشته فرصتی است برای افزایش محتوا. عده ای از صاحبنظران ما در طول بررسی‌های صورت گرفته مشاهده کردند که تارنما‌هایی با لینک‌های مرتبط هنوز هم شانس برای کسب اعتبار خواهند داشت؛ با اینحال سایت‌هایی که رابطه لینک را تنها به بهانه اعتبار آن نادیده می‌گیرند ممکن است فرصت از نو‌ای نداشته باشند.

بیشتر بدانید:   در محل کار به چه نحو لباس بپوشیم

اعتبار در لینک‌دهی
اعتبار بیش‌تر امری شخصی است و این که بخواهیم منبع نوشته در در لینک ساختن در نظر بگیریم بستگی به شیوه تفکر نویسنده دارد. این که مصرف کنندگان به چه میزان از یک نوشته استقبال کنند به لحاظ منطقی بیش‌تر به رابطه نوشته بستگی دارد تا اعتبار آن.
نتیجه‌گیری :
به جرات می‌توان گفت که مبحث تولید لینک، این مسئله مهم امروز، هرگز سیاه و سفید نیست. با وجود این که نظرها مثبت در رابطه لینک به نوشته تا اعتبار آن بیش‌تر است با اینحال باید با دیدی خاکستری به این مسئله نگاه کرد.
بی تردید در مقیاس بزرگ استفاده کننده به سند لینک شما ارزش نمی‌دهد؛ حتی تشنه نوشته ای است که ایشان را با جزئیات بیش‌تری آشنا کند.

نگاهی به جنب و جوش حلزون وار جستجو در گوگل

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع