» بک لینک مافیا | صفحات چندگانه یا دروازه Doorway pages در سئو

بک لینک مافیا | صفحات چندگانه یا دروازه Doorway pages در سئو

اهداف ارتقاء کارایی سایت، گسترش بازدید از سایت و با این وجود گسترش آگهی از اشتغال و تولیدات شما است. در جهان امروز، موفقیت اشتغال و فروش با افرادی است که قادر باشند فعالیت های خود را به هر نقطه از دنیا معرفی کنند و این کار با داشتن یک سایت پر بازدید اماکن پذیر است.

در وقتی که استفاده کننده نوشته ای را در گوگل سرچ می کند، مسلما سر وقت چند سایت اول می رود و در نتیجه شانس با سایت هیی است که در ۳ مقام اول گوگل قرار گرفته باشند و اگر قادر باشند در مقام اول قرار گیرند و این سمت را مدتها حفظ کنند، احتمال برند شدن تولیدات آن ها وجود خواهد داشت. برای این کار سئوکار از مهارتهایی برای ارتقاء کارایی سایت استفاده می شود که به وسیله گوگل تنظیم شده و قانونی هستند. با اینحال گاهی سئوکار از شیوه هایی استفاده می کند که از لحاظ گوگل غیر قانونی است و در نتیجه با استفاده بسیار از این شیوه ها، برای وب مستر، جریمه هایی در جستجوی خواهد داشت. یکی از این ترفندها، صفحات دروازه (Doorway pages) است.

معرفی صفحات دروازه (Doorway pages) در سئو

بهره برداری از تکنیک های دروازه، یکی از تکنیک های سئو کلاه سیاه است که در این شیوه، کاربری با ورود به یک صفحه، ناخواسته وارد صفحات دیگر می شود. هدف بهره برداری از این کار این است که عده ای از صفحات از لحاظ محتوایی کیفیت خیلی پایینی دارند و با این وجود وب مستر نمی تواند از روش آن محتوا، مقام خود را بالا ببرد با این وجود کاری که انجام می دهد این است که در این صفحات، از کلمات بنیادی فراوانی استفاده می شود.

بیشتر بدانید:   چرا عده ای فارغ التحصیلان دانشگاه در اشتغال ناموفقند؟

در این صفحات ترفندی که به کار می رود به این صورت است که کلمات بنیادی و یا عبارت هایی که احتمال سرچ آن به وسیله استفاده کننده می باشد، به روش یک لینک در متن لحاظ می رود و وقتی که استفاده کننده روی آن ها کلیک می کنید ناواسته وارد چندین صفحه می شود که در این کار، هدف تنها گسترش بازدید است و کاربری اهمیتی ندارد یرا با این کار استفاده کننده خسته می شود. لذا گوگل اقداماتی انجام داده که این صفحات بسته شوند و کاربری به صفحات دیگر هدایت نشوند. عده ای از این صفحات حتی متن یکسانی دارند و تنها برای گسترش بازدید و ورود دروازه ای به صفحات دیگر به کار می روند با این وجود ارزش محتوایی ندارند و از این نظر گوگل آن ها را رد می کند.

نگاهی به جنب و جوش حلزون وار جستجو در گوگل
نحوه بررسی و بررسی ضریب بازگشت سایت

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع