» بک لینک مافیا | لیست سیاه گوگل

بک لینک مافیا | لیست سیاه گوگل

قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل، یکی از اتفاقاتی است که اکثر اوقات در اثر اشتباهات ناخواسته به وسیله مردم رخ می دهد. شاید دوست داشته باشید بدانید که گوگل هر روزه در حال سرچ به اشتراک سایت ها است و هر سایتی که خارج از فاکتورهای قانونی رفتار نموده باشد و یا اعمال غیر متعارف انجام داده باشد را شناسایی و در لیست سیاه خود قرار می دهد. در این مقاله به ادامه پیشنهادهایی می پردازیم که به ما کمک می کنند تا در لیست سیاه گوگل قرار نگیریم:
۱- وجود صفحات دروازه در سایت
منظور از صفحات دروازه، صفحاتی هستند که وقتی استفاده کننده وارد ان ها می شود، ناخواسته به صفحات دیگر وارد می شود. پیش نهاد می کنیم که حتما مقاله “صفحات چندگانه یا دروازه در سئو” ، را بخوانید. وجود این صفحات، بدترین فرم سئو کلاه سیاه است که گوگل شدیدا با ان ها برخورد می کند چونکه این صفحات شدیدا استفاده کننده را گیج و کسل می کند و با این وجود یک امتیاز منفی برای سایت به حساب می آید.
۲- تکرار در ثبت سایت
عده ای از مردم بعد از این که سایت خود را ثبت نمودند، مجدد برای لینک گیری از گوگل، اقدام به ثبت سایت می نمایند با این وجود اگر بعد از یکبار ثبت سایت، مجدد اقدام نمایید یا گوگل شما را جریمه نموده و به حالت تعلیق در می آورد یا گوگل برای سایت شما در مقام بندی ارزشی قائل نمی شود.
۳- فیشینگ کردن
بدترین نوع تخلف در سئو، فیشینگ است که به عملی گفته می شود که عده ای فراد سایت هایی را دیزاین می کنند تا قادر باشند به اطلاعت محرمانه مصرف کنندگان دسترسی بیابند. این رفتار به شکلی صورت می گیرد که استفاده کننده متوجه آن نمی شود و با این وجود به سادگی در آن سایت مرتبط به دام می افتد تحت این شرایط احتمال هک شدن استفاده کننده بسیار بالا است. بدین جهت گوگل فورا که متوجه این تخلف بشود سریعا این سایت ها را در لیست سیاه قرار داده و بلاک می کند.
۴- محتوای مطالب سایت
همان گونه که گفتیم بهره برداری از مطالب دلنشین و تازه، بهترین شیوه جذب استفاده کننده به سوی سایت است با این وجود ضروری است بدانید که اگر از مطالبی استفاده شود که خارج از عرف جامعه است و مسائل اخلاقی را پایین پرسش می برد، گوگل سایت مرتبط را در لیست سیاه قرار داده و آن را جریمه می کند.

لیست سیاه اخطار جدی در سئو (قسمت اول)

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | ضریب بازگشت