» بک لینک مافیا | لیست سیاه گوگل

بک لینک مافیا | لیست سیاه گوگل

در جهان امروز که رابطه تمام دنیا از روش شبکه جهانی وب امکان پذیر شده است، بهترین و موفق ترین راه برای موفقیت در اشتغال و فروش تولیدات، اجرا یک سایت موفق است. در این عرصه، باید با ارتقاء کارایی سایت، خود را به مقام اول گوگل برسانید تا میزان بازدید از سایتتان و با این وجود معرفی بیشتر فعالیت ها و تولیدات شما بیشتر شود.

برای این منظور اقداماتی به وسیله سئوکار انجام می شود که این اعمال باید در شکل فاکتورهای قانونی گوگل باشد تا تاثیر مثبت آن ها را در رنکینگ سایت خود ملاحظه کنید با اینحال در این بین عده ای از مردم، از متن هایی استافده می کنند که در حقیقت ارزشی ندارد و کیفیت آن بسیار پایین است و حتی خلاف قانون های گوگل است بدین جهت گوگل بعد از مدتی، به این سایت ها اخطار می دهد و آن سایت ها را در لیست سیاه گوگل قرار می دهد. این موضوع، بدترین اتفاق در سئو به حساب می اید و شما بعد از این که متوجه شدید در لیست سیاه قرار گرفته اید باید سریعا اخطارها را رفع کنید تا سایت شما به حالت اول برگردد.

شیوه های جلوگیری از قرار گرفتن در لیست سیاه

۱- مخفی کردن متن
در یک مقاله تحت عنوان “پنهان کردن متن در سایت، ترفندی در سئو” ، مفصل پیرامون این رفتار صحبت نموده ایم. پیش نهاد می کنیم این مقاله را کامل بخوانید. گوگل این رفتار را تقلب می داند و اگر به کرات تکرار شود، سایت را در بلک لیست قرار می دهد.
۲- استفاده بسیار کلمات بنیادی
اگر از کلمات بنیادی بیش از اندازه استفاده شود حال خواه به روش پنهان و چه به روش متن آشکار، گوگل آن را نوعی تخلف قلمداد می کند.
۳- افزایش سریع سایت
به سرعت گذاشتن مطالب در سایت دقت کنید. اگر در یک روز تعداد فراوانی نوشته در سایت قرار دهید تا سریع تر خود را به مقام محشر برسانید، گوگل به شما مشکوک می شود و با این وجود اگر این رفتار باز هم تکرار شود، شما در بلک لیست گوگل قرار می گیرید.
۴- بهره برداری از مطالب تکراری
اگر از مطالبی که سایت های دیگر قبلا نوشته اند کپی برداری کنید، گوگل این حالت را یک سرقت ادبی می داند و با این وجود شما را جریمه خواهد نمود.
۵- آگهی در سایت های غیر مرتبط
اگر شما با سایت هایی که پر از آگهی هستند و به علاوه از طرف دیگر به سایت شما ارتباطی ندارند نه تنها در گسترش مقام شما اثری ندارد حتی گوگل شما را جریمه می کند و اگر این کار تکرار شود حتما در لیست سیاه گوگل قرار می گیرید.

نکات مهم در انتخاب سایت برای پست مهمان

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   فست سئو | اسراری پیرامون کراول شدن ورژن موبایل تارنما که هیچ کجا نخوانده‌اید!