» بک لینک مافیا | کلمات بنیادی

بک لینک مافیا | کلمات بنیادی

در نوشتن مقالات برای سایت، غیر از این که باید به جذابیت و نو بودن آن نوشته توجه داشت، نکته مهم این است که می بایست از کلمات بنیادی در متن هم استفاده نمود. کلمات کلدی باید متناسب با آن چیزی باشد که گوگل برای آن ارزش قائل شده است. به عبارتی کلماتی که گوگل به آن ها توجه مخصوصی دارد را شناسایی کنید و در متون خود از این کلمات استفاده نمایید این کار در رنکینگ یا مقام بندی سایت شما بسیار موثر است. پس همان گونه که متوجه شدید، انتخاب صحیح کلمات بنیادی در تولید محتوای سایت نقش مهمی را افا می کند که برای این منظور باید بر با استناد به مراحل پایین رفتار نمود:
۱- معلومات خود را پیرامون موضوعات سایت، کامل کنید.
شما ابتدا باید بدانید که برنامه ریزی شده است در باب چه موضوعاتی در سایت، تولید محتوا داشته باشید و معلومات کافی درمورد آن ها داشته باشید. تحت این شرایط ذهنتی از کلمات بنیادی خوب را به دست خواهید اورد.
۲- از کلمات بنیادی پیشنهادی گوگل استفاده کنید.
در این قسمت کار، با استناد به موضوعی که در فکر دارید، یک کلمه را در گوگل سرچ کنید و دکمه فاصله بر روی صفحه کلید را فشار دهید تحت این شرایط در محل تایپ کلمه، لیستی از پیشنهادات گوگل براساس مقام ای که از لحاظ گوگل دارند برای شما معرفی می شود که قادر اید از آن ها کمک بگیرید.
۳- بهره برداری از نرم افزار google keyword planner
در مرحله قبل، شما لیستی از کلمات بنیادی را از گوگل به دست اورده اید حال شما باید بدانید که ارزش این کلمات به چه صورت است. در این نرم افزار شما یک کلمه بنیادی را وارد می کنید و این ابزار به شما نشان می دهد که کلمه بنیادی مورد نظر، در ماه یا در سال (انتخاب بازه زمانی به عهده شما است) چندبار تکرار شده است. مسلما کلماتی که تعداد تکرار بیشتری داشته باشند، یعنی بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار دارند لذا بهره برداری از این کلمات در رنکینگ سایت شما تاثیر بسزایی دارد.
۴- انتخاب کلمات بنیادی خوب
بالاخره بعد از طی مراحل فوق، شما لیستی از کلمات بنیادی دارید که شما باید انتخاب کنید. کلمات بنیادی کلی را حذف کنید و از کلمات بنیادی طولانی استفاده کنید. ترتیب کلمات بنیادی به این صورت باشد که کلمات بنیادی کم رقابت و طولانی را ابتدا و کلمات بنیادی کوتاه و پر رقابت و پر ترافیک را ر انتها قرار دهید.

نکات مهم در انتخاب کلمات بنیادی

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   مهمترین راههای گسترش انگیزه – هدف گذاری