» بک لینک مافیا | گرفتن مقام بالا بدون سئو

بک لینک مافیا | گرفتن مقام بالا بدون سئو

هر فردی که یک سایت برای اشتغال و حرفه خود اجرا کرده است، در بیشتر مواقع می بایست از موقعیت مقام سایت های رقیبان خود با خبر باشد تا بتواند تصمیم های خوبی پیرامون آتی سایت خود بگیرد. با استناد به این شرایط عده ای از وبسمترها، ممکن است به این مسئله برخورد کرده باشند که عده ای از سایت ها علی رغم اینکه ارتقاء کارایی چندانی بر روی سایت خود اعمال ننموده اند، با این وجود مقام خلی خوبی در گوگل دارند و همین مسئله برای آن سوالی ایجاد می کند. در این مقاله ما به بیان دلایل بروز این مسئله می پردازیم:
۱- تعداد کلیک های دریافتی
ارزش گذاری گوگل برای مقام بندی سایت ها، چندین مورد را شامل می شود که یکی از آن ها، نرخ کلیک یا تعداد کلیک هایی است که یک سایت، با این وجود جست و جوی مصرف کنندگان در گوگل دریافت نموده اند و به هر میزان این درصد بیشتر باد، ارزش سایت بالاتر می رود چونکه به این معنا است که سایت کیفیت خوبی دارد که بازدید کننده فراوانی دارد.
۲- نوع بک لینک های مورد بهره برداری
کفایت می کند شما به جای داشتن بک لینک های زیاد از سایت های مختلف، تنها چند بک لینک از چند سایت مشهور، محشر و هم مسئله سایت خود داشته باشید تحت این شرایط ارزش بسیار موثر آن را خواهید دید.
۳- قدمت و سن سایت
مسلما سایت هایی که سن بیشتری دارند، درمقایسه با سایت هایی که جدیدا اجرا شده اند، مقام بالاتی دارند چون میزان فعالیت آن ها در طول این چند سال زیاد بوده و این یک امر طبیعی است.
۴- بهره برداری از لینک های داخلی
حتما نباید از بک لینک برای سایت استفاده شود چون گاهی اوقات در مسئله کاری شما، سایت خوب برای لینک دهی پیدا نمی شود از اینرو کفایت می کند در همان سایت خود، از لینک های داخلی استفاده نمایید که به صفحات مختلف سایت ارجاع داده می شوند.
۵- تولید محتوای با کیفیت
ممکن است شما نیز با این گزینه رورو شده باشید که سایتی با اینکه مطالب فراوانی ندارد با این وجود تعداد بازدید آن بسیار زیاد است و وقتی که بررسی می کنید متوجه می شوید که چه مطالب محشر و بکری در این سایت می باشد که این مسئله دلیل می شود مصرف کنندگان زیاید را به سوی خود جلب کند و در بیشتر مواقع منتظر باشند تا نوشته تازه وارد سایت شود و آن را مطالعه نمایند. لذا تعداد محتوا مهم نیست حتی کیفیت است که ارزش دارد.
۶- ارزش دادن به کلمات بنیادی پر رقابت
این بدان معنی نیست که همه حواس خود را صرف کلمات بنیادی پر رقابت کنید چونکه اگر در این عرصه به مقام اول برسید، اگر روزی کلیک های خود را درمقایسه با این کلمه از دست بدهید، شدیدا مقام شما متاثر می شود. منظور این است که به اشتراک محتویات خود در به روزرسانی ها، مطالبی با کلمات نبردی داشته باشید.

شیوه های جلوگیری از محتوای تکراری

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع

بیشتر بدانید:   اختلاف میان مدیران فروش و رهبران فروش در کجاست؟