» بک لینک مافیا | 3 افسانه‌ پیرامون رنکینگ سایت‌ها که هرگز نباید باور کنید

بک لینک مافیا | 3 افسانه‌ پیرامون رنکینگ سایت‌ها که هرگز نباید باور کنید

حتما برای شما هم پیش آمده است نوشته یا داستانی را به دوستان یا دیگران بگویید و بعد از آن شدیدا پشیمان و خجالت‌زده شوید؛ چون بعد از آن معلوم می‌شود همه تصورات و باور‌های شما اشتباه بوده است و تنها درگیر جریان‌های غیرحقیقی و افسانه شده‌اید!
پیرامون به هر میزان که فکرش را بکنید افسانه می باشد. سئو هم از این مسئله مستثنی نیست و دیدگاه‌های متفاوتی می باشد که به مثابه حقیقت به مردم القا شده‌اند؛ با اینحال افسانه‌ای بیش نیستند.
از میان تمام تفکرات جورواجوری که در باب سئو می باشد باور‌های اشتباهی که پیرامون رنکینگ سایت متداول شده است بیش‌تر هستند. در نوشته ای که در مقابل شما قرار گرفته است ۳ افسانه‌‌‌ را پیرامون رنکینگ سایت‌ها که هرگز نباید باور کنید بررسی می‌کنیم.

افسانه‌هایی پیرامون رنکینگ که نباید باور کنید

اگر ترافیک سایت بیش‌تر شود، فروش و سود ما دو برابر می‌شود!
فرض کنید صاحب یک سایت بزرگ هستید و سئو آن را به تیم ما در بک لینک مافیا سپرده‌اید. تیم ما تمام مشکلات ساختار و لینک‌های داخلی را که امکان دارد از دلایل اصلی نزول مقام سایت شما باشد بررسی کرده و در عین حال بهترین محتوا ممکن نیز ساخته شده است. با اینحال شما هنوز هم به توجه به افزایش سایتتان به آن چه که می‌خواهید نرسیده‌اید؛ چون فراموش کرده‌اید ترافیک طبیعی با نرخ مبدل سایت اختلاف دارد!
کفایت می کند حساب کتاب مختصری داشته باشید تا مشاهده نمائید درآمدزایی شما به اندازه افرادی که از سایت شما بازدید می‌کنند نیست. بدین جهت ضروری است بپذیرید این باور اشتباه بوده است و شناخت بهترین محتوایی که بیش‌ترین بازگشت سرمایه را دارد با اهمیت تر است!
بهتری از رقبا در رنکینگ خیلی مهم است!
وقتی که مدیران تارنما برای سئو سایت خود با کارشناسان بک لینک مافیا رابطه می‌گیرند اولین سوالی که پرسش میکنند این است: تارنما فلان در گوگل از ما جلوتر است؛ باید سعی کنیم از ایشان سبقت بگیریم و برتر باشیم!
ممکن است خنده‌دارترین افسانه‌ای که پیرامون رنکینگ بین مردم رایج شده باشد همین است. در حقیقت امروز دیگر رنکینگ و مقام‌بندی سایت‌ها مطرح نیست؛ ملاک موفقیت و بهتری هر سایت میزان درآمدزایی ایشان خواهد بود. بدین خاطر باید با اسم فردی مدرن و حال حاضر مسئله حجم کلمات بنیادی و جستجو برای یافتن بهترین کلیدواژه را به فراموشی بسپارید و باور کنید که بهتری از رقبا و مقام اول گوگل بودن در صورت بالا بودن درآمدزایی یک سایت چندان هم مهم نیست.

بیشتر بدانید:   آموزش تولید محتوا

ابزار‌های تحقیق کلیدواژه بطور کلی دقیق رفتار می‌کنند!
پرسش بعدی افرادی که قصد سئو سایت خود را دارند میزان جستجو و شهرت کلمه بنیادی‌ای است که تصمیم گرفته ایم با بهره برداری از آن سایت را بهینه کنیم.
قابل باور نیست با اینحال نتایج بررسی ها ما حول شهرت و حجم یک کلمه بنیادی ویژه در گوگل و در خدمات‌های معروفی چون Moz، Keyword Planner و… اختلاف‌های آشکاری با هم داشته است. به جای این که درگیر این افسانه شوید خوب است فکر خود را روی نرخ کلیک درمقایسه با مقام (CTR) در کمپین خود متمرکز کنید.

 

رابطه در مقابل اعتبار : کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند ؟

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع