» ترغیب استفاده کننده برای عضویت در خبرنامه

ترغیب استفاده کننده برای عضویت در خبرنامه

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

همه ما باور داریم که در تجارت الکترونیک هیچ چیزی برای یک اشتغال، ارزشمند تر از فهرست ایمیل خریداران علاقه مند نیست. با وجود این که برخی از بازاریابان بر این نظر هستند که فیلترهای اسپم، ایمیل مارکتینگ را نابود خواهد نمود. با اینحال این تفکر اشتباه است. به نظر من فیلترهای اسپم تنها برای عدم دریافت ایمیل های ناخواسته به وسیله مردم تهیه شده است. از اینرو اگر شما قادر باشید فهرستی از ایمیل های مردم علاقه مند به دریافت ایمیل را تهیه کنید، از اعمال فیلتر اسپم بر روی ایمیل های ارسالی خود جلوگیری خواهید کرد و از جذب بازار ایمیلی نهایت استفاده و سود را خواهید برد.

بدین جهت در این مقاله قصد دارم تا شیوه های ترغیب استفاده کننده برای عضویت در خبرنامه ها را بیان کنم.

قرار دادن فهرست ثبت اسم در وبسایت

در وبسایت خود فرم هایی را برای عضویت در خبرنامه قرار دهید. نکته ای میبایست این مسئله را لحاظ کنید آن که باید عضویت در خبرنامه رایگان باشد و وابسته به خرید کالا نباشد. به علاوه از طرف دیگر باید لینک عضویت در خبرنامه را در قسمت هدر یا فوتر صفحات خود قرار دهید تا مخاطب بتواند از هر صفحه ای به آن دسترسی داشته باشد. برای عضویت در خبرنامه از پرسیدن معلومات فراوانی خودداری کنید. تنها نشانی ایمیل کفایت می کند.

درخواست از خریداران برای ثبت اسم بعد از انجام خرید

بیشتر بدانید:   نکات مهم در دیزاین استراتژی جذب بازار شبکه های اجتماعی

وقتی که کاربری یک خرید آنلاین از سایت شما انجام می دهد، نشانه این است که به تولیدات شما علاقه مند است. به این معنی که این استفاده کننده می تواند نامزد خرید از نو از سایت شما باشد. از اینرو در انتهای دریافت معلومات برای تکمیل روند خرید، قادر اید گزینه ای را برای کسب اجازه جهت ارسال ایمیل قرار دهید. توجه کنید که باید این گزینه در منطقه ای قرار گیرد که به سادگی به وسیله استفاده کننده دیده شود. نکته پایانی اینکه باید به خریدار خود این اطمینان را بدهید که هرگز ایمیل اسپم برای ایشان ارسال نخواهید کرد.

توصیه خدمات رایگان

هیچ چیز مانند توصیه خدمتی رایگان توجه استفاده کننده را جلب نخواهد کرد. مانند ثبت اسم برای دریافت مقالات تخصصی آموزشی و یا دریافت مشاوره و راهنمایی و خدماتی مانند این موارد.  تنها باید این اطمینان را پیدا کنید که خدمتی که به روش رایگان معرفی می دهید حاوی کیفیتی مطلوب است. این را در بیشتر مواقع به خاطر بسپارید که کیفیت خدمتی که به روش رایگان معرفی می دهید، معرف میزان تخصص و تسلط شما در کسب و کارتان است.

توصیه یک فرصت استثنایی و ویژه

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع

بیشتر بدانید:   متا تگ چیست و چه اثری بر سئو دارد