» جذب بازار محتوا و گسترش ترافیک سایت

جذب بازار محتوا و گسترش ترافیک سایت

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

چگونه می توان محتوایی با کیفیت محشر و با استناد به کلمات بنیادی پر جستجو و ترافیک شبکه های اجتماعی، ایجاد نمود؟

جذب بازار محتوا زمانی می تواند اثربخش باشد که خریداران بالقوه سرگرم جستجو و به انتشار از نو مطالب شما در کانال های مختلف از نمونه در صفحات اجتماعی باشند. به علاوه از طرف دیگر جذب بازار محتوا زمانی کارایی ضروری را از خود بروز می دهد که تعداد فراوانی از خریداران سرگرم جستجو در آنها باشند و از طرف دیگر رقیبان شما به این مسئله توجهی نداشته باشند.

برای این که مصرف کنندگان را ترغیب به انتشار از نو مطالب خود کنیم تا بیشتر دیده شویم، ضروری است محتوایی را تولید کنیم که تا جاییکه شرایط اجازه میدهد شامل کلمات بنیادی پرجستجو باشد و غیر از آن حاوی فرضیه و موضوعی دلنشین باشد. برای رسیدن به این هدف باید به سوالات پایین جواب دهیم:

به چه نحو قادر ایم کلمات بنیادی پر کاربری را پیدا کنیم؟

شما قادر اید با شناسایی کلمات بنیادی پربازدید، با ارزش و مرتبط در بدست آوردن ترافیک ورودی مرتبط بیشتر، موفق تر رفتار کنید. در حقیقت با شناسایی عبارات بنیادی با ارزش و مرتبط قادر اید از پتانسیل موجود در آن ها برای غلبه بر رقبا و بدست آوردن مخاطب مرتبط بیشتر استفاده کنید.

با اسم مثال : کلمه بنیادی “بازرگانی مشاورین املاک” یا Commercial real estate (مجبور هستم به جهت افزایش نمایش نتایج به وسیله ابزارها، از عبارات انگلیسی استفاده کنم)

بیشتر بدانید:   آموزش پیاده سازی AMP برای وردپرس

بهترین ابزار برای شناسایی و جستجوی کلمات بنیادی باارزش می تواند MOZ KEYWORD EXPLORER باشد:

ابزار جستجوی کلمات بنیادی,گسترش ترافیک سایت,گسترش ترافیک تارنما

در اینجا کلمه بنیادی جستجو شده به وسیله 4 رنگ جداگانه نمایش داده شده است.

Volume (آبی): این فیلد نمایش دهنده میزان متوسط ماهانه عبارت جستجوشده می باشد.

Difficulty (زرد): این فیلد نمایش دهنده این است که تا چه میزان براساس الگوریتم MOZ، رسیدن به صفحه اول می تواند سخت باشد.

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع