» در مواجه با خریدار قلاب بیندازید

در مواجه با خریدار قلاب بیندازید

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

در مواجه با خریدار قلاب بیندازید

منظور از قلاب انداختن این است که در اولین جملات توجه طرف مقابل را با پرسیدن یک پرسش ویژه یا معرفی آماری تعجب آور برای شنیدن بیشتر جلب کنید.

نتایج یک تحقیق نشان می دهد که هدف ۱۰ تا ۱۵ ثانیه اول جذب مخاطب برای گوش دادن به ۴۵ تا ۵۰ ثانیه آتی صحبت های شماست.

رابطه با خریدار,اصطلاح جذب بازار ویروسی,جذب بازار ویروسی

ارزیابی ویروسی و تاثیرات محشر آن بر فروش.

جذب بازار ویروسی چیست؟

جذب بازار ویروسی نوعی انتقال دهان ‌به ‌دهان پیغام به وسیله مردم است که از این طریق عده ای از پیغام‌های جذب بازار مرتبط به کمپانی، برند و یا تولیدات از روش ابزارهای مطبوعاتی عمومی در سطح وسیعی بین عموم جامعه پخش می‌شود.

اصطلاح جذب بازار ویروسی به وسیله استیو جوستون مؤسس هات میل ایجاد شد.
ایشان جذب بازار ویروسی را این‌گونه تعریف می‌کند: “راهبردهایی برای ترغیب مردم است تا یک پیغام جذب بازار به دیگران ارسال کنند و پتانسیلی برای افزایش معرفی و نفوذ پیغام ممکن آورد.”

به علاوه از طرف دیگر می‌ توان اضافه کرد که جذب بازار ویروسی عبارت است از تکنیک‌ های جذب بازار که در جستجوی بهره برداری از فرصت شبکه‌ های اجتماعی برای گسترش تصاعدی در هوشیاری درمقایسه با برند است و این کار از روش فرآیندی ویروسی شبیه به به آنچه در باب یک بیماری مسری اتفاق می‌ افتد روی می‌ دهد. جذب بازار ویروسی از روش شبکه شبکه جهانی وب بینهایت سودمند رفتار می‌ کند و می‌ تواند به تعداد بسیار فراوانی از مردم به ‌سرعت دسترسی بیابد.
اگر جذب بازار را بتوان به جنگ تشبیه کرد تحت این شرایط می‌ توان جذب بازار ویروسی را جنگ میکروبی اسم گذاری کرد از آنجاییکه افکار به ‌سرعت و سهولت پخش می‌ شوند و حدوداً هیچ‌ چیز نمی‌ تواند جلوی انتشار آنها را بگیرد و موضوعات این نوع از جذب بازار بعد از پیمودن مرزها در تمامی دنیا همه‌ گیر می‌ شوند و به ناگاه می‌ توان دید که همه مردم در تمامی دنیا در حال توجه و صحبت کردن پیرامون‌ ی موضوعی واحد هستند.

بیشتر بدانید:   پیج رنک گوگل نمرده است!

اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع