» روانشناسی فروش – قسمت دوم

روانشناسی فروش – قسمت دوم

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 1 امتیاز : 5]

وقتی می خواهیم کالای تازه ای را به مشتریانمان معرفی و معرفی نماییم، آن را با اسم کالایی اصلاح شده و پیشرفته در مقایسه با مدلهای شبیه به معرفی کنیم، نه کالایی تازه.

خریداران در لحظه خرید نیازمند چه مشاوره و راهنمایی هایی هستند؟

آنها به نکاتی احتیاج خواهند داشت تا قادر باشند به آنها کمک کند که کارهای خود را به نحو احسن و با کاراییِ بیشتری انجام دهند. زمانیکه روی این مسئله تمرکز کنیم که به چه نحو و به چه طریقی می خواهیم به خریداران خود کمک کنیم، تحت این شرایط پیشنهادهایی به ذهنمان خواهد رسید که دلیل می شوند راحت تر و موفق تر فروش کنیم و مشتریانمان هم با اطمینان و شور و شوق بیشتری از ما خرید نمایند.

کالا تازه,کالا یا خدمات,کالاهای تازه

وقتی خریداران ما ادعا می کنند که کالا یا خدمات ما از کالا و خدمات شبیه به رقیبان ما گرانقیمت تر و پرهزینه تر است، در چنین شرایطی قادر ایم به کیفیت برتر محصولاتمان با اسم یک مشخصه و خصوصیت بارز و متمایز اشاره نماییم و خریدار را قانع کنیم که دارد با هزینه ای کمی بالاتر از بقیه، کالا باکیفیت تری را تهیه می نماید.

مهمترین فایده ای که یک کالا یا خدمت می تواند برای خرده فروشان داشته باشد این است که سود خالص آنها را گسترش دهد. هدف هر اشتغال و تجارتی از اقدام به فروش، ارتقاء کارایی عملکرد اشتغال، گسترش سود وری، کاهش هزینه ها و گسترش گردش وجوه نقدی و جریان نقدینگی و بالا بردن سود است.

بیشتر بدانید:   نکات سئو سایت در دیزاین و پیشرفت سایت

اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع