» روشهایی برای تقویت هوش کسب و کارمان

روشهایی برای تقویت هوش کسب و کارمان

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 1 امتیاز : 5]

با ۵ شیوه پایین خود را درمقایسه با تفاوت مارکت به‌ روز نگه دارید و هوش اشتغال خود را تقویت کنید:

1- در مجلات و روزنامه‌ های اینترنتی اشتغال مشترک شوید.

اشتراک در مجله ها مختلف و مطالعه مطالب آنها تا جایی که وقت ما اجازه می‌ دهد می تواند نتایج مفیدی برای اشتغال ما داشته باشد. مجلات و وب ‌سایت‌ های مفیدی از قبیل Bloomberg Business Week ،Consumer Reports ،Fast Company ، Financial Times ،Wall Street Journal ،Wired ،Small Business Trends و Inc مدلهای خارجی و نشریاتی مانند جهان اقتصاد و … با اسم نمونه داخلی تنها چند نمونه از مجله ها اشتغال هستند که اخبار مرتبط به تازه ترین روندهای اشتغال نوپا و کوچک و مسائل مرتبط به اقتصاد را پوشش می‌ دهند.
اگر بیشتر از گوشی‌ همراه و تبلت استفاده می‌ کنید ذخیره کردن مطالب مورد توجه‌ ی خود این فرصت را به ما خواهد داد تا در اوقات فراغت و یا لحظه‌ هایی که معمولاً در مسیر رفت و برگشت به محل کار و در وسایل نقلیه عمومی هدر می‌ روند به آنها دسترسی داشته‌ باشید.

روزنامه های اشتغال,شبکه های اجتماعی,اشتغال

2- در شبکه‌ های اجتماعی اکتیو باشید.

یکی از بهترین راه‌ های به‌ روز ماندن، بهره برداری از شبکه‌ های اجتماعی است. از روش گروه‌ های LinkedIn ،Facebook ،Google Plus ،Twitter و Pinterest می‌توانیم نکاتی را با افرادی که در صنعت ما اکتیو‌اند رد و بدل کنیم. شبکه‌های مجازی به علاوه از طرف دیگر محل خوبی برای سؤال پیرامون‌ی روندهای در حال ظهور و یافتن بهترین شیوه‌های موجود برای انجام امور مربطه به #کسب_و_کار هستند.

بیشتر بدانید:   بررسی سئو سایت سایتهای اینترنتی

3- نیم‌ نگاهی به آمارهای موجود در جهان #کسب_و_کار داشته باشیم.

آژانس‌هایی مانند Bureau of Economic Analysis Census Bureau و National Bureau of Economic Research از داده‌ ها و معلومات آماری که می‌ تواند در فرضیه‌ یابی با استناد به روندهای موجود در آمریکا و کشورهای دیگر به ما کمک کند، گزارش می‌ دهند. صفحه‌ های مرتبط به اخبار اقتصادی و اشتغال خبرگزاری‌ ها و روزنامه‌ های داخلی نیز گزینه‌ ی خوبی برای این منظوراند.

4- به انجمن‌ های مختلف صنعتی که در آن اکتیو هستیم بپیوندید.

حتی اگر توان هم کاری با سازمان‌ های صنعتی و تجاری را ندارید، عضو شدن در یکی از آنها یا پیگیری آنها می‌ تواند برای اشتغال ما مفید باشد. این گروه‌ ها فرصتی محشر برای شبکه‌ سازی و بررسی نحوه‌ ی برخورد دیگران با مساله‌ ها و ایجاد راه‌ های تازه برای معرفی‌ ی خدمات به خریدار هستند.

5- از آموزش‌ های رایگان موجود در شبکه جهانی وب سود ببرید.

Score ، Small Business Administration و Small Business Development Center همگی مطالب، دوره‌ ها، وبینار، وبلاگ و منابع دیگر آموزشی رایگان دارند که به ما در گسترش و پیشرفت‌ ی اشتغال خود و به‌ روز ماندن در موضوعات مهم مرتبط به اشتغال کمک می‌ کنند.
ما به‌ عنوان صاحب کسب و کاری نوپا و کوچک مطمئناً از ارزش وقت گران‌ بهای خود آگاهیم. پس اختصاص دادن کمی وقت برای درک روندهای در حال پیدایش در صنایع مختلف می‌ تواند منافع فراوانی داشته باشد. باید با این شیوه‌ ها تلاش کنیم تا هوش اشتغال خود را تقویت کنیم و در دنیایی که تفاوت در آن لحظه به لحظه اتفاق می‌ افتد، تا حد ممکن به‌ روز بمانیم.

بیشتر بدانید:   فست سئو | سئو موبایل - چند نکته در باب سئو موبایل

اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع