» روشهای فروش موفق – قسمت اول

روشهای فروش موفق – قسمت اول

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 4 امتیاز : 4]

لطفا با سرمایه گذاران ملاقات کنید!

بسیاری از سرمایه گذاران، به ویژه جوان ترهایی که بالاجبار باید معاملات تازه ای داشته باشند، سالانه به صدها اتفاق مختلف می‌ روند.
از نمونه لحظه فروش در رستوران ‌ها، همایش و کنفرانس‎ ها، کنفرانس ‌های معرفی‌ ورژن ‌های آزمایشی تولیدات و جشن‌ های فارغ ‌التحصیلان.

راه هایی برای پیدا کردن این رویدادها پیدا کنیم و کاری کنیم دعوت شویم و سپس یاد بگیریم به چه نحو از اتفاقات شبکه ای به بهترین نحو سود ببریم.
خود را به روش مفصل معرفی کنیم و جملاتی کوتاه با اینحال دلنشین برای گفتن پیرامون‌ خودمان داشته باشیم. پرسش های خوب بپرسیم و سپس راهی برای پیگیری پیدا کنیم.

اگر بدانید که امیر قمصری وقتی که هنوز سرمایه اش حتی دو برابر هم نشده بود چه برسد به هفتاد برابر، در گردهمایی کمپانی کرد و از دهان مرد سال 2014 تجارت الکترونیک اروپا یک جمله یادداشت کرد و با به کار بردن صحیح آن در سایت و بیزینس خود و پیشرفت اهدافش حول آن جمله، زندگیش را دگرگون کرد، باز هم به همایش ها نمی روید ؟!!!!!!!!! (با این وجود انتخاب همایش کاربردی هم بسیار ارزش دارد)

آن جمله این بود: چه در جهان مجازی و چه در جهان حقیقی پیوسته خودتان را به جای مشتریتان بگذارید ! (به همین سادگی)

تکنیک بوم رنگ …

بوم رنگ تکنیک برگرداندن و تغییر جهت دادن هر نکته یا انتقاد خریدار به دلیلی برای انتخاب و خرید کالا است.
مثلا:
خانم خریدار: من چاق و کوتاه هستم. این کفش بدون پاشنه به درد من نمیخورد.
فروشنده: دقیقاً به همین دلیل که وزن شما زیاد است، کفش پاشنه کوتاه را برای شما توصیه کردم تا در راه رفتن مشکلی نداشته باشید.

بیشتر بدانید:   فست سئو | انتقال به قرارداد ارتباطات https

اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع