» شیوه های کسب سود از شبکه جهانی وب – بهترین ها

شیوه های کسب سود از شبکه جهانی وب – بهترین ها

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 6 امتیاز : 5]

در صنعت جذب بازار اینترنتی شیوه های بسیار فراوانی جهت کسب سود می باشد. مانند اجرا فروشگاه های اینترنتی برای فروش تولیدات و خدمات های مختلف که از نمونه شیوه های کسب سود از روش شبکه جهانی وب می باشند.

به این دلیل و برای راهنمایی شما علاقه مندان در این مقاله تصمیم گرفته ام پیرامون بهترین شیوه های کسب سود از روش شبکه جهانی وب که در دنیا بیشتر مورد بهره برداری قرار می گیرد، اطلاعاتی را در دست شما علاقه مندان قرار دهم.

شیوه اول: کسب سود از روش دریافت حق اشتراک برای دسترسی به محتوا

طیفی از محتویات مختلف سایت را قادر اید در ازای دریافت حق اشتراک برای مدت مشخصی بین یک ماه یا یک سال در معرض مردم قرار دهید. با این وجود همان شکلی که که می دانید، باید محتوایی را به این منظور انتخاب کنید که ارزش بالایی از لحاظ کیفیت و کمیت داشته باشد. مثلا می توان در قسمت سئو سایت آموزش پیشرفته و آسمان خراش را از روش پرداخت حق اشتراک در معرض استفاده کننده قرار داد. برای کسب سود از این نمونه باید به پتانسیل اشتغال خود توجه کنید و کمی خلاقیت به خرج دهید.

این نمونه درآمدی در کشورهای پیشرفته در صنعت جذب بازار محتوا بسیار متداول است. با اسم مثال هر یک از کارشناسان کمپانی  Smart Insights برای دسترسی به محتوای مورد نظر خود در سایت FT.com برای هر سال 80 پوند پرداخت می کنند.

بیشتر بدانید:   شش استراتژی اکثر ایجاد کنندگان شغل

شیوه دوم: کسب سود از روش دریافت وجه برای دسترسی به یک محتوای ویژه

در این نمونه برای دسترسی به یک مقاله یا ویدئو از استفاده کننده وجه دریافت می شود. با این وجود نکته ای که می باشد این است که استفاده کننده اجازه دانلود محتوا را نخواهد داشت و تنها به روش آنلاین به آن دسترسی دارد. در این نمونه تنها برای دیدن محتوا برای بار نخست وجه دریافت می شود و بعد از آن از روش در دست گذاشتن بنیادی دیجیتال استفاده کننده به محتوا دسترسی خواهد داشت.

شیوه سوم: کسب سود از روش آگهی CPM

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع