» فست سئو | گوگل – چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟

فست سئو | گوگل – چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟

در جهان بزرگ دیزاین سایت و سئو گوگل داورنهایی و هیئت منصفه در رنکینگ سایت شماست. در صورتی که رنک خوبی بدست نمی آورید، باید دلیل اینکه چرا گوگل از سایت شما متنفر است را بیابید. با اینحال باید بدانید که این به معنی نفرت همیشگی گوگل از سایت شما نیست با این وجود نیازمند کار بهتر برای جلب رضایت گوگل دارید. مقام بندی سایت در گوگل نیازمند آپدیت منظم و مستمر برای سود مندی از حداکثر مزایای سئو دارد.

شایع ترین دلایل اینکه چرا گوگل از سایت شما متنفر است و راه حل

شایع ترین دلایل اینکه چرا گوگل از سایت شما متنفر است و راه حل آن در ۳ مورد کلی پایین خلاصه می شود.
۱ – دیزاین سایت شما قدیمی و منقضی Out Of Date است.
بسیاری از فاکتورهای مقام بندی موتور های جستجو به دیزاین سایت شما بستگی دارد. به این معنا که حتی قبل از شروع کار سئو، ابتدا دیزاین کلی سایت شما برای مقام بندی مقرر کرده می شود.
– گوگل سایت هایی که موبایل دوستانه نیستند را جریمه می کند. در صورتی که سایت شما قدیمی است و responsive یا Mobile Friendly نیست، مقام نمی گیرید.
– به علاوه از طرف دیگر بدون تگ های عنوان یا Title tags و Meta Data، گوگل عملا کور است و انتظار محبت از ایشان را نداشته باشید.
– تعامل تارنما از دیگر عوامل رنکینگ سایت است. گوگل باید ببیند که مصرف کنندگان محتوای شما را به اشتراک می گذارند. باید دکمه های انتشار از نو رسانه های اجتماعی برای کمک به این امر را در سایت خود قرار دهید.
۲ – ساختار لینک های شما
استراتژی لینک بیلدینگ برای مقام بندی اهمیت بینهایت زیادی دارد. لینک های داخلی، خارجی و بک لینک ها.
– بک لینک ها : ایجاد لینک های غیر طبیعی باعث از دست دادن رنک شما می شود. از تکنیک های متنوع لینک بیلدینگ مطلوب گوگل استفاده کنید.
– ایجاد لینک های خارجی به سایت های توانمند نمایش دهنده محتوای با کیفیت در سایت شما و مقام بالا است.
– بهره برداری از لینک های داخلی برای تمام محتوای خود که نمایش دهنده نوع محتوا باشد. از وبلاگ ها به صفحات فرود و بالعکس لینک دهید. لینک های داخلی باید متناسب با محتوا باشند.
۳ – محتوای بی ارزش و بی کیفیت
محتوا سازی برای گرفتن مقام کاری اشتباه بوده و قابل تداوم نیست. شما نیازمند معرفی ارزش به خوانندگان خود هستید و گوگل باید این تعامل را ببیند.
– عوامل مقام بندی شامل لحظه ماندن مصرف کنندگان در سایت Time On site و تعامل خوانندگان (شامل انتشار از نو رسانه های اجتماعی) است.
– ایجاد محتوایی که به سوالات مصرف کنندگان جواب دهد.
سخن آخر :
حال دلیل اینکه چرا گوگل از سایت شما متنفر است را متوجه شدید باید توجه کنید که اگر مقام نمی گیرید، گوگل از شما متنفر است چرا که بر خلاف قانون های و اصول مقام بندی در گوگل حرکت می کنید با اینحال نگران نباشید. شیوه های بسیار راحت در حل این سخت وجود دارند که در مقالات آموزشی سئو سایت در گوگل توزیع خواهد شد.

بیشتر بدانید:   نکات مهم برای اجرا اشتغال خانگی

مقالات آموزشی سئو را در سایت بک لینک مافیا بخوانید و به دوستان خود توصیه دهید.

لینک منبع