» قرارداد ارتباطات https تاثیر آن در سئو سایت چیست

قرارداد ارتباطات https تاثیر آن در سئو سایت چیست

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 15 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 3.7]

با شرایطی که می دانید، گوگل دوست دارد وبسایت ها امنیت بیشتری داشته باشند. بدین جهت وبمسترها را ترغیب می کند که سایت خود را با بهره برداری از قرارداد ارتباطات https ایمن کنند.

برای ترغیب وبمسترها، گوگل در خبرها منتشر کرده است که قرارداد ارتباطات https با اسم یکی از فاکتورهای سئو سایت مقرر کرده شده است و تاثیر کمی در رنکینگ خواهد داشت.

به توجه به تاثیر بالقوه بر سئو، اکثر سایت ها از مهاجرت به https طفره می روند. تیم SEMrush شهرت قرارداد ارتباطات https در سال های واپسین را مورد تجزیه و بررسی قرار داده است. تارنما های مورد مطالعه در این تحقیق از آمارهای پخش شده به وسیله گوگل در سال قبلی و نیز معلومات پخش شده به وسیله الکسا پیرامون سایت های پرطرفدار استفاده کننده از قرارداد ارتباطات https، انتخاب شده اند. این تارنما ها حدود 25 درصد از کل ترافیک شبکه جهانی وب را به خود اختصاص می دهند. به علاوه از طرف دیگر با استناد به گزارش Statoperator حدود 10 درصد از یک میلیون سایت در ابتدا الکسا  از قرارداد ارتباطات https به روش پیش فرض استفاده می کنند.

در این بخش تازه ترین نتایج انتشار یافته را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • بهره برداری از قرارداد ارتباطات https در 100000 سایت برتر

  بررسی های انجام شده بر روی 100000 دامنه در ابتدا نشان می دهد که میزان بهره برداری از قرارداد ارتباطات https در بین این سایت ها بین سال های 2014 تا 2017 سه برابر گسترش یافته است.

  در حقیقت میزان بهره برداری از https در بین این سایت ها از 7.6 درصد به 31.5 درصد گسترش یافته است. این یعنی از 100000 سایت، 31549 سایت هم اینک از قرارداد ارتباطات https استفاده می کنند.

بیشتر بدانید:   جنبه انسانی سئو : قدرت بشر

آشنایی با قرارداد ارتباطات https,بهره برداری از قرارداد ارتباطات https,قرارداد ارتباطات https

 

 • بهره برداری از قرارداد ارتباطات https در 5000 سایت در ابتدا صنایع مختلف

  بخش بعدی بررسی ها انجام شده پیرامون تعیین میزان بهره برداری از قرارداد ارتباطات https در 5000 سایت در ابتدا 25 صنعت مختلف بوده است. با استناد به یافته های SEMrush حدود 41 درصد از این سایت ها از قرارداد ارتباطات https استفاده می کنند.

  به تفکیک صنایع مختلف این محاسبه به این شرح است: 316 وبسایت در صنعت هنر و سرگرمی از قرارداد ارتباطات https سود برده اند که بیشترین تعداد از لحاظ استفاده می باشند. به علاوه از طرف دیگر دیگر صنایعی که حاوی بالاترین مقام در بهره برداری از قرارداد ارتباطات https هستند، به ترتیب امور مالی (77درصد)، شبکه جهانی وب و مخابرات(63.91 درصد) و اشتغال و صنعت (62 درصد) می باشند.

  کمترین مقام ها در بهره برداری از قرارداد ارتباطات https به دو عرصه خبری (11.5 درصد) و ورزشی (15.95 درصد) اختصاص دارد.

قرارداد ارتباطات https چیست,سئو,سئو سایت

 • بهره برداری از قرارداد ارتباطات https به اشتراک 500 سایت هر بخش

  بخش بعدی بررسی ها انجام شده به وسیله SEMrush به پیدا کردن جواب این پرسش اختصاص داشت:

  چه اندازه از کمپانی های بزرگ ایالات متحده  در قسمت های مهم صنعتی چندی قبل از قرارداد ارتباطات https در وبسایت خود استفاده می کنند. این مطالعه بر روی 500 سایت در ابتدا هر بخش انجام شد که نتایج آن به این شرح است:

  بیشترین درصد بهره برداری از قرارداد ارتباطات https به کمپانی های امور مالی (70 درصد) و خدمات اشتغال (74 درصد) اختصاص داشت.

  کمترین درصد استفاده نیز به کمپانی های صنایع هوافضا و دفاع و مواد شیمیایی صنعتی به ترتیب با 8 و 9 درصد اختصاص پیدا کرد.

بیشتر بدانید:   آیا رهبری موفق در اشتغال فرمولی واضح دارد؟

فاکتورهای سئو,کاربری قرارداد ارتباطات https,همه چیز پیرامون قرارداد ارتباطات https

بهره برداری از قرارداد ارتباطات https و رابطه آن با مقام بندی در گوگل

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع