» متا تگ چیست و چه اثری بر سئو دارد

متا تگ چیست و چه اثری بر سئو دارد

زمانیکه برای خواندن این نوشته نیاز شماست 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 11 امتیاز : 3.8]

سئو سایت فاکتورهای متفاوتی را در بر می گیرد. متا تگ ها یکی از همین فاکتورها هستند که به شما کمک می کنند تا مقام بهتری را در نتایج گوگل بدست آورید. با این وجود همانطور که در مقالات آموزش سئو تاکید کرده ام، یک فاکتور فارغ از همه چیز نمی تواند برای شما معجزه کند و شما می بایست از تمام فاکتورها برای رسیدن به نتیجه فرضیه آل استفاده کنید.

کاربری متا تگ ها را می توان در کمک کردن به مصرف کنندگان اینترنتی و موتورهای جست و جو برای درک کردن مسئله تارنما شما عنوان کرد. از اینرو اهمیت بینهایت زیادی دارد که شیوه استفاده صحیح از متا تگ ها را بدانید. چون اگر به روش نادرست از آن ها استفاده کنید تاثیرات بسیار بد و مخربی را در رده بندی سایت شما می گذارد.

در این مقاله قصد دارم که در باب متا تگ ها، شیوه استفاده صحیح و ارزش آن ها با شما به روش مفصل صحبت کنم.

متا تگ چیست؟

متا تگ ها داده های متنی هستند که محتوای صفحه را برای موتورهای جست و جو  توصیف می کنند و به آنها کمک می کنند تا متوجه شوند مسئله آن صفحه چیست.

معرفی انواع متا تگ ها

4 نوع متاتگ بازهم برای مصرف کنندگان و ارتقاء کارایی حاوی ارزش هستند و من هم تصمیم دارم همین متا تگ ها را به طرز کامل معرفی کنم.

  •  تگ عنوان ( title tag)
بیشتر بدانید:   کدام عادات می توانند شما را به رهبری اثربخش برای کسب و کارتان بدل کنند؟

مهمترین تگ در عرصه ارتقاء کارایی سایت، تگ عنوان است که به سادگی کاربر نیز می تواند آن را در قسمت نوار جست و جوی مرورگر اینترنتی ببیند.

این تگ بسیار در سئو سایت موثر است. مخصوصا وقتی که می خواهید عنوان اصلی صفحه خود را انتخاب کنید. غیر از آن، با نوشتن داده های این تگ به کاربر کمک می کنید که مسئله صفحه شما را به سادگی تشخیص دهید. دقیقا همان کاری که در سایت بک لینک مافیا انجام می شود.

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع