» معرفی ابزار گوگل برای جذب بازار محتوا

معرفی ابزار گوگل برای جذب بازار محتوا

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

همه شما دوستان عزیز بک لینک مافیا خوب می دانید که چقدر در مقالات آموزش سئو تاکید کرده ام که مهمترین اصل و پایه برای انجام سئو سایت، تولید محتوا است. به واقع سلاح اصلی شما برای اینکه از لحاظ گوگل جزء برترینها شناخته شوید، محتوا است.

جذب بازار محتوا با تولید محتوای خاص گره خورده است. با اینحال باید به خاطر داشته باشید که محتوای تولیدی شما باید بهینه شده باشد و اصول سئو در آن رعایت شده باشد. به این دلیل در این مقاله قصد دارم تا به معرفی بهترین ابزار گوگل برای جذب بازار محتوا بپردازم.

بهترین ابزار گوگل برای جذب بازار محتوا

  • گوگل ادورز (Google AdWords)

یکی از عواملی که در ارتقاء کارایی محتوا به شما کمک می کند، بهره برداری از کلمات بنیادی برتر در متن مقاله است. بی تردید یکی از بهترین ابزار گوگل برای انجام این کار Google Adwords است.

کلمات بنیادی به شما با اسم بازاریاب محتوا کمک می کند تا هم در رده های برتر گوگل قرار بگیرید و هم ترافیک بیشتری را از آن خود کنید. بی تردید اگر من جای شما بودم از ابزار keyword planner گوگل ادورز نمی گذشتم!

  • گوگل آنالیز (Google Analytics)

این ابزار گوگل به شما کمک می کند تا قادر باشید سایت خود را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در حقیقت این ابزار یک نگاه آماری از تارنما شما را در یک بازه زمانی ویژه به شما معرفی میکند. اطلاعاتی مانند برترین صفحه سایت، متوسط میزان لحظه ماندگاری استفاده کننده در صفحه، میزان ورودی، تعداد دفعات باز شدن صفحه، درصد محتوای بی ارزش و آمارهایی مانند این.

بیشتر بدانید:   شیوه ایجاد صفحه اصلی سایت

به وسیله محاسبه معرفی شده به وسیله گوگل آنالیز قادر اید پی ببرید که مصرف کنندگان کدام محتوا را دوست دارند و یا اینکه کدام محتوا نیاز دارد که مورد ارزیابی مجدد قرار بگیرد.

  • گوگل سرچ کنسول (Google Search Console)
دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع