» معرفی کالا در ویدیو تبلیغاتی

معرفی کالا در ویدیو تبلیغاتی

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 5]

همه ما می دانیم که ویدئو در عرصه جذب بازار اینترنتی نقش بسیار پر رنگی دارد و بر آن چیره است. دلیل آن است که ویدئویی که پیرامون یک کالا تولید می گردد تا چهار برابر بیشتر از محتوای متنی به وسیله مخاطب مورد استقبال قرار گرفته و مشاهده می شود. ویدئو به خاطر شبیه به سازی موقعیت و بیان شفاف کارایی یک کالا و یا خدمات تازه، راحت تر به وسیله مردم درک می شود. به دلیل تاثیرگذارتر بودن ویدئو، 46 درصد افرادی که آن را می بینند درمقایسه با ویدئو واکنش نشان می دهند. به علاوه از طرف دیگر افرادی که خریدار بالقوه کالا هستند تا حدود دو برابر شانس خرید بیشتری پیدا می کنند.

کمپانی های بزرگ در اشتغال به این نتیجه رسیده اند که بازگویی یک جریان برای معرفی و مقایسه کالا در یک ویدئو با مدت لحظه کمتر از 60 ثانیه، توجه مخاطب را بیشتر جلب می کند. در حقیقت این تولیدکننده ها بطور کلی درک کرده اند که به چه نحو یک ویدئوی داده محور برای معرفی کالا خود معرفی کنند.

در این مقاله اصول معرفی کالا در ویدئو تبلیغاتی را بیان خواهم کرد. این نکات می تواند به شکلی چشمگیر در موفقیت شما در جذب بازار ویدئویی موثر باشد.

بهره برداری از جریان به جای بهره برداری از لیست خصوصیت ها

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کمپانی ها برای معرفی کالا به خریدار در ویدیو تبلیغاتی مرتکب می شوند، معرفی کالا با بیان کردن لیستی از خصوصیت ها و خصوصیت ها است. به نظر من این نوع از ویدئو کلیپ تبلیغاتی بسیار کسل کننده است. غیر از آن مخاطبان علاقه کمتری به حفظ این نوع از معلومات دارند. در حقیقت به دلیل خسته کننده بودن ویدئو، مخاطبان دیگر تمایلی به تماشای این نوع از ویدئوها ندارند و آن ها را نادیده می گیرند و بلاک می کنند.

بیشتر بدانید:   هفت مهارت رهبری برای مدیران

جریان همان چیزی است که مردم دوست دارند. اگر شما یک ویدئو توصیفی با یک جریان دلنشین تولید کنید که در آن به روش همزمان نحوه کار با کالا یا خدمات شما را آموزش دهد و همین طور با شبیه به سازی، نحوه حل شدن یک سخت را بیان کند، مطمئن باشید که ویدئوی شما مورد استقبال قرار خواهد گرفت. در حقیقت، باید خصوصیت ها را با بهره برداری از جریان بیان کنید. با اینحال با اهمیت تر از آن بیان حل شدن یک سخت با بهره برداری از کالا یا خدمات شما است.

در حقیقت جریان دلیل می شود که مخاطبان به سرعت آن را با تجربه شخصی مشابهی که داشته اند تطبیق دهند و پیغام اصلی را راحت و ساده درک کنند.

دیزاین یک جریان کوتاه و ساده

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع