» موثر ترین شیوه های سئو سایت برای 2017

موثر ترین شیوه های سئو سایت برای 2017

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 15 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 6 امتیاز : 4.2]

با شرایطی که میدانید سئو سایت بسیار پیچیده است و یک علم دقیق نیست ! حتی دقیقا یک علم نیست . بطور کلی سئو استراتژی مخصوصی است که ما برای افزایش مقام سایت در جستجوی گوگل استفاده میکنیم .

اگر این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف لحظه به بهترین نتیجه برسید .

ما در این مقاله 6 مورد از بروزترین و موثرترین استراتژی های سئو را معرفی میکنیم که شما باید بدانید . این نکات براساس آزمایشات کارشناسان سئو و بررسی ها گسترده بدست آمده است .

1 – ارتقاء کارایی سایت برای جستجو در موبایل و مرورگر های موبایل

ارتقاء کارایی سایت برای موبایل چند سالی هست که ارزش بسیار بالایی دارد . با اینحال مسئله مهم اینکه با استناد به محاسبه های جهانی، در اکتبر 2016 میزان بهره برداری از موبایل و تبلت از دسکتاپ بالاتر رفت و اکنون مردم برای جستجو و مشاهده تارنما ها بیشتر از موبایل استفاده میکنند تا رایانه.

در همان لحظه گوگل ( mobile-first index ) را لانچ کرد و اطلاع داد که اولویت جستجو براساس استاندارد های موبایل است . قبل از این روبوت گوگل ورژن دسکتاپ تارنما ها را بررسی میکرد با این وجود در آپدیت تازه گوگل بررسی ورژن موبایل تارنما ها را حاوی اهمیت قرار داد .

و این یعنی اولویت بندی گوگل براساس ورژن موبایل تارنما شماست و نحوه نمایش محتوا در موبایل و تبلت ها در مقام تارنما تاثیرگذاری بیشتری دارد .

 

2 – لینک بیلدینگ و دریافت لینک از سایت های مشهور

دریافت لینک یکی از مهمترین نکاتی است که ما باید برای افزایش رنک بیشتر به آن توجه کنیم . گوگل تایید کرده است که دریافت لینک جزو یکی از 3 عوامل اول موثر بر مقام سایت است . ( همراه با محتوا و الگوریتم هوش مصنوعی رنک برین RankBrain ) ، و بررسی ها تازه ای که بروی عوامل موثر بروی مقام سایت در جستجوی گوگل انجام شده است این را تایید میکند .

بیشتر بدانید:   جذب بازار محتوا و گسترش ترافیک سایت

بررسی ها واپسین folks at Stone Temple نشان میدهد که لینک بسیار توانمند تر از آن چیزی است که ما فکر میکنیم . ولی باید گفت وی به علاوه از طرف دیگر دریافت که اگر محتوای تارنما از کیفیت بالایی دارا نباشد، دریافت لینک فارغ از همه چیز نمیتواند کافی باشد .

یک توصیه ؛ اگر محتوای تارنما شما مرتبط و نبردی نیست ، لینک ها نمیتوانند کمکی به مقام سایت شما بکنند . با اینحال اگر تولید محتوای خوبی داشته باشید دریافت لینک میتواند بینهایت سودمند باشد .

نکته اینکه دریافت بک لینک بصورت آگهی متنی اکنون از لحاظ گوگل اسپم شمرده میشود .

با استناد به الگوریتم ها تازه گوگل دریافت لینک فالو از روش انتشار رپورتاژ آگهی که بصورت کمپین ( به وسیله کمپانی ویرلن ) در سایت های خبری مشهور پخش میشود ، یکی از موثرترین راه حل های سئو کاران موفق است .

بک لینک,ارتقاء کارایی سایت,ارتقاء کارایی سایت برای موبایل

 

3 – ارتقاء کارایی تارنما برای جستجوی صوتی یا voice search

با اینکه این مسئله در ایران هنوز استفاده فراوانی ندارد و با محاسبه های جهانی فاصله دارد ، با اینحال مسئله مهمی است که بزودی در ایران نیز برای سئو از ارزش بالایی دارا خواهد شد .

با استناد به نوشته مشهور KPCB’s 2016 Internet Trends Report ، تعداد جستجویی صوتی ( voice search ) انحام شده است طی سال قبلی گسترش بسیاری داشته است . به علاوه از طرف دیگر با استناد به بررسی ها محققان دقت جستجوی صوتی از 95 درصد به 99 درصد ارتقاء یافته است . ممکن است از لحاظ عده ای از مردم گسترش بهره برداری از 95 به 99 درصد زیاد مهم نباشد با این وجود کارشناسان سئو میدانند که این به معنی تغییر بازی است .

بیشتر بدانید:   نکات گسترش بازدید و فروش سایت

اکنون تولید محتوا و بهیه سازی سایت برای جستجوی صوتی ارزش بسیار بالاتری یافته است . و این شروع بزرگی در ابتدای کار سئو سایت برای جستجوی صوتی به وسیله هوش مصنوعی Siri ، Google Now و  Cortanaاست .

 

4 – ارتقاء کارایی برای ریچ انسر Rich Answers

ریچ انسر درواقع خلاصه بخشی از محتوای تارنما های مخصوصی است که در جواب به سوالات در مقام اول جستجوی گوگل همراه با تصویر نمایش داده میشود . ریچ انسر  میتواند دلیل تمایز تارنما شما درمقایسه با رقبایتان شود و به علاوه از طرف دیگر بهره برداری از آن مقام سایت شما در گوگل را افزایش میبخشد .

از سال 2015 ریچ انسر برای جستجوی حدود 20% از نتایج نمایش داده شده است . و این تعداد بطور زیادی برای 2017 فزایش داشته است .

اگر میخواهید محتوای شما در جستجوی سوالات رایج پیرامون خدماتتان نمایش داده شود ضروری است محتوای خود را برای آن تکمیل کنید .

یکی از راه های ساده برای اینکار ایجاد صفحه پرسش و جواب در تارنما است . در این صفحه سوالات پرکاربردی که در باب نوع خدمات شما می باشد را همراه با جواب آن بنویسید .

 

5 – از URL های کوتاه تر استفاده کنید

بهره برداری از کلمات مرتبط در آدرس لینک URL سالهاست که یکی از نکات موثر در سئو سایت است . ولی باید گفت عده ای از بررسی ها نشان میدهد که بهره برداری از آدرس های URL کوتاه تر میتواند به ارتقاء رنک سایت منجر شود .

از کلمات بنیادی اصلی در URL استفاده کنید و سعی کنید تعداد کلمات از 5 کلمه بیشتر نشود .

بیشتر بدانید:   خصوصیت های یک فروشنده خوب

6 – ارتقاء کارایی محلی ضروری است

از آنجایی که اولویت جستجو براساس ورژن موبایل سایت ها قرار گرفته است ، باورنکردنی نیست که بسیاری از کارشناسان سئو این روز ها بروی جسجوی محلی ( local search ) بیشتر تاکیید میکنند .  

موقعیت مکانی کمپانی خود را بروی نقشه گوگل واضح کنید تا در جستجوی موبایل حاوی اهمیت بالاتری قرار بگیرید .

این استراتژی با استناد به آپدیت تازه الگوریتم گوگل possum و همه تست هایی است که بروی جستجوی محلی انجام شده و به علاوه از طرف دیگر تاثیر سیستم تازه آنالیز معلومات Urban Engines گوگل است که نزدیک ترین مکان ها به موقعیت شما در حال حرکت Internet of Moving Things را بررسی میکند .

از این جهت اگر بیشتر خریداران شما در یک محدوده واضح مانند تهران یا ایران هستند ،  ارتقاء کارایی محلی برای شما یک امر ضروری است ، از آنجاییکه بیشتر خریداران شما در موبایل بدنبال خدمات شما هستند و جستجوی محلی به هدایت خریداران به آدرس شما کمک میکند .

آگهی اینترنتی,تولید محتوا,رپورتاژ آگهی

کمپانی ویرلن (  www.virlan.co) مجری آگهی اینترنتی و انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید است .

ویرلن از تولید محتوا براساس استاندارد های تازه سئو و برندینگ تا انتشار رپورتاژ در سایت های خبری مشهور ، در خدمت برندهای برتر و استارت‌آپ های هوشمند است .


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع