» نظر دادن و کسب بک لینک

نظر دادن و کسب بک لینک

سلام با تاخیر من و پذیرا باشید که از این آپدیت های مداوم گوگل دیگه دارم خسته میشم و نمیزاره من به کارام برسم.اکنون بگذریم.از وقتی که شیوه کسب بک لینک بوسیله نظر دادن را براتون گفته بودم دنبال یه زمانی بودم که لیستی از سایت ها و وبلاگ ها و انجمن هایی را که لینک نظرها در اونها dofollow هستند را براتون بزارم.

اولش میخواستم تو همین سایت بزارم دیدم یکم خوب نیست،برای همین زحمتش را به یکی از دوستان دادم که توی ۲ تا وبلاگ به روش هر روزه و تفکیک شده براتون قرار میده.جریان کار به این شکله که:

در سایت بک لینک لیست سایت هایی که در اونها لینک نظرها به روش dofollow بوده و به علاوه از طرف دیگر الزامی به تایید مدیریت برای قرار گرفتن در سایت ندارند و بصورت اتوماتیک بعد از لحاظ دادن ثبت می شوند قرار میگیره. با این وجود توجه داشته باشید که ممکنه لینک این سایت ها و صفحات ۰ باشه با این وجود خوب توانایی یک بک لینک خوب را دارند!

در سایت پیج رنک لیست سایت ها با پیج رنک بالا برای نظر دادن و کسب بک لینک رایگان قرار میگیره که ممکنه برخی از اونها مانند انجمن ها نیاز به ثبت اسم داشته باشند و یا برخی از سایت ها هم نیاز به تایید مدیریت با این وجود تمام لینک ها dofollow هستند.

دوستان در خود وبلاگ ها هم که مراجعه کنید تذکر داده شده که خیلی از سایت های شبیه به به سایت های معرفی شده برای نظر دادن، به دلیل اسپم شدن به وسیله مصرف کنندگان،دیگه قسمت نظراتشون را nofollow کردن، پس لطف کنید برای اینکه حقوق دیگران هم ضایع نشه، مانند یک کاربر حقیقی نظر بدید.

بیشتر بدانید:   افزونه Global Translator تولید کننده رایگان لینک داخلی!

ممنون

جذب بک لینک یکی از مهمترین موضوعات سئو شمرده میشود. از اینر پیش نهاد میکنیم مقالات بک لینک مافیا را دنبال نمائید.

لینک منبع