» مهمترین خصوصیات در دیزاین یک سایت

مهمترین خصوصیات در دیزاین یک سایت

زمانیکه برای خواندن این نوشته نیاز شماست 15 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 6 امتیاز : 4.5]

یقینا چندین عدد از شما عزیزان تصمیم گرفته اید که یک تارنما تازه فروشگاهی و یا … برای اشتغال خود اجرا کنید. با اینحال نمی دانید که می بایست از کجا شروع کنید و چه نکاتی را باید در دیزاین سایت فروشگاهی به اجرا درآورید تا قادر باشید سایتی مدرن، توانمند و کاربرپسند داشته باشید. به این دلیل تصمیم گرفتم مقاله ای تهیه کنم و در آن اصولی را که باید در مراحل دیزاین سایت به آنها توجه کنید را برای شما ذکر کنم. پس پیش نهاد می کنم که این مقاله را با تمرکز کافی و در فرصتی که لحظه آزاد دارید مطالعه کنید و نکات آن را به خاطر بسپارید.

  • داشتن هدف روشن و واضح:

حدودا همه کسب و کارها حاوی تارنما های جدیدی هستند، چونکه هر یک هدف متفاوتی دارند. برای نمونه سایتی که می خواهد کالای مخصوصی را به کاربر بفروشد حاوی ساختار متفاوتی است درمقایسه با سایتی که می خواهد یک خدمات را معرفی دهد و در عرصه مخصوصی مبدل به مرجع شود. از این جهت ابتدا هدف خود را تعیین کنید تا قادر باشید برنامه ها و ساختار سایت خود را در راستای همان هدف پیگیری کنید. به خاطر داشته باشید که هدف از مهمترین اصول برای شروع هر کاری است.

  • انتقال هدف سایت به روش سریع و واضح به حاضرین:

باید محتوایی را برای سایت خود تهیه کنید که در آن هدف سایت به روش سریع و واضح به حاضرین انتقال داده شود و تمام اهدافی که سایت آن را دنبال می کند نیز در آن ذکر شود. سپس محتوای تولیدی را در صفحه پیرامون ما قرار دهید. طبق بررسی ها موسسه براکت، وقتی که حاضرین با سایت تازه ای مواجه می شوند ابتدا در جستجوی این می گردند که سایت چه کاری را انجام می دهد و بعد از آن در جستجوی منافعی می روند که سایت برای آنها مقرر کرده است.

  • بهره برداری از بلاگ:
بیشتر بدانید:   روشهای فروش موفق – قسمت دوم

سایت شما باید حاوی بلاگ باشد تا در آن قادر باشید محتوای تولیدی خود را قرار دهید و دانش مردم را در باب عرصه ای که در آن فعالیت می کنید گسترش دهید و یا در باب تولید و دیزاین کالایی تازه به آنها خبر دهید. در حقیقت بلاگ برای این منظور استفاده می شود که تخصصتان را به بازدید‌کننده نشان دهید. بازدیدکننده وقتی که متوجه شود شما در عرصه خود کارشناس هستید، به شما اعتماد می کند.

  • از دامنه رایگان استفاده نکنید:

برای اینکه قادر باشید اعتماد و اطمینان حاضرین را جلب کنید می بایست از دامنه ای استفاده کنید که صاحب آن شما هستید. این مهم به حاضرین این اطمینان را می دهد که شما حاوی برنامه و پشتوانه هستید و برای همین سایت را در دامنه ای که صاحب آن خود شما هستید قرار داده اید. به علاوه از طرف دیگر این مسئله کمک می کند که آدرس اینترنتی شما راحت تر در فکر حاضرین بماند. تنها کفایت می کند به این پرسش جواب دهید که www.yoursite.com راحت در فکر می ماند یا www.yoursite.wordpress.com . 

  • برای انتخاب هاست پیشرفت اشتغال را در نظر بگیرید:

قبل از اینکه دامنه ای را انتخاب کنید باید به این مسئله فکر کنید که آیا می خواهید در آتی اشتغال خود را گسترش دهید و یا اینکه اشتغال شما کوچک باقی خواهد ماند. برای نمونه سایت هایی که بر روی پلتفرم wix و یا squarespace قرار می گیرند تنها برای کسب و کارهای کوچک خوب هستند و نمی توان آنها را پیشرفت داد. از این جهت برای اینکه در آتی مجبور به انتقال سایت خود به هاستی تازه نشوید همین الان تصمیم بگیرید که می خواهید کار خود را پیشرفت دهید یا نه. چونکه انتقال سایت از یک هاست به هاست دیگر می تواند آسیب به سایت وارد کند.

بیشتر بدانید:   ظهور کدام روندها در عرصه ی اشتغال را واکنشی به این یافته ها می دانید؟

اصول دیزاین سایت,اصول دیزاین سایت فروشگاه اینترنتی,اصول دیزاین سایت فروشگاهی

  • مدیریت سایت و محتوای آن را به وردپرس بسپارید:

وردپرس به دلیل اینکه بسیار ساده، سریع و نیز حاوی ورژن فارسی است و به علاوه از طرف دیگر می توان بر روی آن قالب ها و افزونه هایی را نصب کرد، بسیار انتخاب هوشمندانه ای است.

با این وجود وردپرس برای همه سایت ها هم خوب نیست. اگر بیزینس شما نیاز به ماژول های سنگین و حرفه ای مانند حسابداری، بررسی تراکنش ها، امتیازدهی پیشرفته به مصرف کنندگان و باشگاه خریداران دارد خوب است از وردپرس استفاده نکنید …

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع