» نکات گسترش بازدید و فروش سایت

نکات گسترش بازدید و فروش سایت

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 15 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 5]

دوستان عزیزم، با شرایطی که می دانید گوگل حدودا هر شش ماه یکبار سر وقت وبسایت شما می آید و آن را به روش کلی بررسی می کند. از این جهت غیر از سئو سایت برای ایجاد ترافیک و بالا بردن رنک سایت در گوگل، باید به موارد دیگری نیز توجه کنید. در حقیقت شما باید نکاتی را به اجرا درآورید که قادر باشید به وسیله آن مصرف کنندگان را جذب کنید. چونکه همان شکلی که که اطلاع دارید بنای گوگل برای مقام بندی سایت، کاربرپسند بودن آن است و پیوسته گوگل در خبرها منتشر کرده است که سایت خود را برای استفاده کننده بسازید نه برای گوگل …

کلید هر اشتغال درستی در شبکه جهانی وب، وبسایت آن است. از این جهت من در این مقاله نکاتی را برای بهتر و دلنشین تر شدن وبسایت بیان خواهم کرد که می تواند به گسترش کلیک سایت و ایجاد ترافیک بیشتر کمک کند.

قرار دادن هدیه یا جایزه

اگر در وبسایت خود برای بازدیدکننده هدیه یا جایزه ای در نظر بگیرید، دلیل می شود که حس خوبی در ایشان ایجاد شود. به علاوه از طرف دیگر این مسئله کمک می کند که آن ها راحت تر ایمیل های خود را در دست شما قرار دهند. همانطور هم که می دانید هر ایمیل تازه ای که دریافت می کنید در حقیقت یک خریدار بالقوه را بدست آورده اید.

ویدئوها، کتاب های الکترونیکی، راهنمایی و مشاوره و به علاوه از طرف دیگر آموزش از نمونه مواردی هستند که دلیل می شوند مخاطبان به وبسایت شما توجه مخصوصی داشته باشند. غیر از این، قرار دادن هدیه یا جایزه به شما کمک خواهد نمود که تعدادی بک لینک با ارزش از وبسایت ها و فروم های مختلف بدست بیاورید. بالاخره قرار دادن هدیه یا جایزه برای بازدیدکننده شانس شما را برای اینکه قادر باشید تولیدات خود را به ایشان بفروشید بیشتر می کند.

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | مطالب دلنشین سئو

نکته ای که باید در این بخش توجه کنید این است که هدیه یا جایزه ای که در نظر می گیرید باید ارزشمند باشد تا بازدیدکننده حس برنده بودن را بیابد.

نقد و بررسی و گرفتن امتیاز

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع