» گسترش اعتماد مصرف کنندگان و جذب بازار محتوا

گسترش اعتماد مصرف کنندگان و جذب بازار محتوا

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

برای افزایش اشتغال و برند حضوری توانمند در عرصه جذب بازار اینترنتی اهمیت بینهایت زیادی دارد. با اینحال تا وقتی که مردم تنها به مواردی مانند تعداد دنبال کنندگان صفحه فیس بوک فکر می کنند و نکات مهم دیگر مانند وفاداری مخاطب و میزان سرگرم شدن ایشان با محتوا را فراموش می کنند، امکان حضور توانمند در عرصه جذب بازار اینترنتی ممکن نخواهد بود.

همه ما می دانیم که تعداد دنبال کنندگان نیز مهم هستند. با اینحال نتایج خوب و مفید به کیفیت علاقه مندی مصرف کنندگان درمقایسه با شما وابسته هستند. به زبان ساده، هم راستا بودن استفاده کننده با اهداف و ارزشهای شما و نیز میزان شور و شوق ایشان به محتوای شما اصلی ترین عوامل موثر در افزایش اشتغال و برندسازی شما است.

در این مقاله به بیان راه های گسترش اعتماد مصرف کنندگان درمقایسه با اشتغال و برند از روش جذب بازار محتوا خواهم پرداخت. حتما با تمام تمرکز و دقت این مقاله را پیگیری کنید.

پیدا کردن هدف 

هر یک از ما الگوهایی را برای خود در زندگی انتخاب کرده ایم، و احساس می کنیم که اگر مانند آن ها رفتار کنیم موفق خواهیم شد.

با اینحال در کمال تاسف این شیوه برای داشتن دنبال کننده وفادار و علاقه مند جواب نخواهد داد. جان لی دوماس که یکی از پادکسترهای بسیار مشهور و پرکار است، باور دارد که “مصرف کنندگان علاقه مند در جستجوی کردن افرادی نیستند که دست به تقلید می زنند. حتی آن ها در جستجوی یک شخص خاص می گردند، نه شخصی که مکررا از یک نفر دیگر تقلید، تعریف و تمجید می کند.”

بیشتر بدانید:   سه درس آموزنده از نحوه ی تفکر ایجاد کنندگان شغل موفق

اگر بخواهم راحت تر بیان کنم، فردی که مکررا از یک نفر دیگر تعریف و تمجید می کند، یعنی اینکه خودش هدف مخصوصی در فکر ندارد و چیز تازه ای برای معرفی به مخاطبان و مصرف کنندگان ندارد. از این جهت چنین فردی ارزش دنبال کردن به وسیله استفاده کننده را نخواهد داشت.

دوستان من اگر شما هم فردی هستید که بطور کلی از روی یک شخص دیگر تقلید می کنید، مطمئن باشید که مصرف کنندگان علاقه مندی و اعتماد خود را نسب به شما از دست خواهند داد. از این جهت حتما در جستجوی هدف خاص و ویژه خود بگردید و سعی کنید آن را با حقیقت های خود تطبیق دهید. تنها کفایت می کند این گونه فکر کنید که اگر امیر قمصری هم هدفی ویژه و در دست به خودش نداشت، تا این حد در اشتغال خود موفق نبود.

تمرکز بر روی برندی که بزرگتر از شما است

به مساله کشیدن یک برند بزرگتر از خودتان، حس شور و شور و شوق در مصرف کنندگان ایجاد می کند. آن ها دوست دارند که یک برند کوچک احتیاط را رها کند و از روش محتوایی که پخش می کند میزان مهارت خود را به دیگران نشان دهد و فرضیه های نو و تازه خود را بیان کند. این کار باعث می شود که مصرف کنندگان علاقه بیشتری به شما بیابند و اعتماد آن ها درمقایسه با شما گسترش یاید.

هیچ وقت تصور نکنید که مصرف کنندگان شما علاقه مندی های یکسانی دارند

تمام فرضیه هایی که در شکل محتوا مطرح می کنید، به مسئله اصلی و هدفی که در فکر دارید برمی گردند. با اینحال دوستان عزیزم این را بدانید که هر فردی از دنبال کردن شما هدف ویژه خود را دارد و منافع در دست به خود را در نظر می گیرد. این موارد بر روی میزان علاقه و اعتماد استفاده کننده درمقایسه با محتوای شما بسیار تاثیر گذار است.

بیشتر بدانید:   بهترین راه پول درآوردن چیست

این که فرض کنید علاقه مندی زیاد و اعتماد بالای مصرف کنندگان درمقایسه با یک محتوا تنها بخاطر قدرت آن است، بطور کلی اشتباه است. شما باید مصرف کنندگان خود را در گروه های مختلف از لحاظ نوع انگیزه، علاقه و فاکتورهای روانشناسی دسته بندی کنید. بعد از آن برای تولید و انتشار یک محتوا این موارد را در نظر بگیرید و برای هر گروه محتوایی که انتظار دارد را تولید کنید.

با اسم مثال شما ابزار تصفیه آب به فروش می رسانید. انگیزه برخی از مردم از تهیه این ابزار برای حفظ سلامتی است، یا عده ای تنها بخاطر پرسشگری و تست کردن، ابزار تصفیه آب را تهیه می کنند و عده ای نیز برای صرفه جویی ابزار را می خرند. همان شکلی که که متوجه شدید، تمام آن ها به مسئله اصلی که ابزار تصفیه آب است علاقه مند هستند. با اینحال هر یک علاقه مندی های متفاوتی دارند.

از این جهت باید برای هر دسته، محتوایی که دوست دارند و انتظار دارند را تهیه کنید. تا نشان دهید که برند شما برای همه مصرف کنندگان احترام و ارزش یکسانی قائل است. این نکته یکی از بنیادی ترین و موثرترین شیوه های گسترش اعتماد استفاده کننده است.

تمرکز 100 درصد بر روی کیفیت محتوا

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | کلمات بنیادی