» گسترش فروش اینترنتی با تفاوت جزئی در سایت

گسترش فروش اینترنتی با تفاوت جزئی در سایت

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

دیزاین سایت و جذب بازار اینترنتی بیش از قبل پیچیده شده است. هر روزه مقالات بیشماری در جهان شبکه جهانی وب در باب نحوه دیزاین وبسایت، قابلیت ها ضروری برای افزایش تجربه کاربری، تعامل با مخاطب، تهیه فهرست ایمیل و مبدل بازدید کننده به خریدار پخش می شود. با اینحال در کمال تاسف کمپانی های اشتغال اینترنتی مهمترین نکته پیرامون دیزاین سایت و محتوای خود را فراموش کرده اند، و آن چیزی نیست جز جواب دادن به این پرسش مصرف کنندگان:  “چه چیزی در آن (کالا) برای من (خریدار) می باشد؟”.  به عبارت ساده، بسیاری از سایت ها ارزش ها را به مصرف کنندگان نشان نمی دهند.

از اینرو در دیزاین از نو وبسایت خود، زمانی را به جواب گویی به این سوالات مطرح شده پیشتر مقاله اختصاص دهید تا مطمئن شوید که وبسایت شما بطور کلی به مصرف کنندگان جواب می دهد که چرا می بایست از شما خرید کنند. تحت این شرایط قادر اید با خیالی آسوده تر روش گسترش فروش اینترنتی را پیگیری کنید.

پرسش شماره یک: کالا یا خدمات شما چه کار بهتری را انجام می دهد؟

راه حل معرفی شده به وسیله کالا شما حتما نباید خوب همه مردم باشد. از اینرو به جای لیست کردن یک به یک خصوصیت ها، نظرها برجسته از مهمترین جنبه های کالا یا سرویسی که به فروش می رسانید را معرفی کنید.

  • چرا کالا یا خدمات شما بهترین است؟
  • چه خصوصیت هایی از کالا شما منجر شده است تا مصرف کنندگان از آن تعریف و تمجید کنند و مورد ستایش قرار دهند؟
  • شما توانایی معرفی چه پیشنهادی را دارید که بقیه رقبا این توانایی را ندارند؟
بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | انتخاب کلمات بنیادی

پرسش شماره دو: چرا مصرف کنندگان می بایست از شما خرید کنند؟

در این قسمت کار باید شما پیرامون مزایا و بهتری کمپانی خود درمقایسه با رقبا شرح دهید.

  • در انجام چه کاری بهترین هستید؟
  • به چه نحو قادر اید به خریداران خود در کم کردن هزینه، گسترش سود وری و بدست آوردن سود بیشتر کمک کنید؟

نشان دادن محاسبه و ارقام موفقیت و بهره برداری از ویدئوهای توصیفی برای جواب گویی به سوالات پایین در این قسمت کار بسیار مهم و موثر است:

  • چه چیزی منجر شده است که کالا و اشتغال شما برای مخاطبان دوست داشتنی باشد؟
  • بخش خدمات خریدار در چه مسائلی وارد می شود؟
  • بخش گارانتی و بیمه به چه نحو به خریداران در کاهش هزینه کمک می کند؟
  • به خاطر داشته باشید که جواب گویی به این سوالات و معرفی جزئیات می بایست از نگاه خریدار معرفی شود و بالاخره به این پرسش جواب دهد که “چه چیزی برای من (خریدار) در این تولیدکننده می باشد؟”

غیر از این موارد سعی کنید سوالاتی که امکان دارد در فکر خریداران در طول روند خرید بوجود آید را پیش بینی کنید و به این سوالات در وبسایت خود جواب دهید.

پرسش شماره سه: چرا کالا شما موثر و کارآمد است؟

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع

بیشتر بدانید:   گریه کردن در محل کار درست است یا نادرست است؟