» ⁣دلایلی که نمی‌ گذارد شما ارتقای شغلی بگیرید

⁣دلایلی که نمی‌ گذارد شما ارتقای شغلی بگیرید

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 1 امتیاز : 5]

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣در حالی تقاضای ارتقای شغلی می‌ کنیم که هیچ کار زیادی در راستای آن انجام نداده‌ ایم به مطالب پایین توجه کنیم:

⁣بسیاری از مردم اعتقاد دارند که برای پذیرش مسئولیت‌ های سنگین‌ تر تکمیل می باشند، با این وجود توانایی این کار را از خود نشان نداده‌ اند. آنها هیچ کار مخصوصی انجام نداده‌ اند که طی آن نیاز باشد تا توانایی‌ ها و پتانسیل‌ های شغلی خود را افزایش و پیشرفت بدهند. اینکه وظایف حال حاضر خود را به‌ خوبی انجام می‌ دهیم، به این معنی نمی باشد که تکمیل‌ پذیرش مسئولیت‌ های بیشتری هستیم.

⁣⁣⁣⁣⁣شبکه‌ قابل اطمینانی از حامیان را در در باب خود نساخته‌ ایم:

برای آنکه به‌ عنوان یک کارمند برجسته شناخته شویم و بتوانیم به مراحل بالا‌تر برسیم، تلاش انفرادی کافی نمی باشد. ما به کمک همکاران، دوستان، مدیران و رهبران ارشد خود نیاز خواهیم داشت تا بتوانیم به ارتقای شغلی دست پیدا کنیم. اگر ما خود را تنها و در خلأ قرار بدهیم، یا با دیگران از در دشمنی وارد شویم، قادر به پیشرفت در اشتغال نخواهیم بود.

⁣⁣پیرامون‌ جو و محیط سازمان‌ مان شناخت کافی نداریم:

⁣یکی از اشتباهات متداول افرادی که نمی‌ توانند از نردبان ترقی بالا بروند این است که کار خود را به‌ صورت مستقل ارزیابی می‌ کنند، بدون آنکه واقعاً بدانند، سازمانی که برای آن کار می‌ کنند چه سازو‌کاری دارد و از چه سیستمی برای ارزیابی میزان ارزش و هم کاری کارکنانش‌ استفاده می‌ نماید.

بیشتر بدانید:   بهترین افزونه های سئو عکس ها وردپرس

اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع