» 1000 بک لینک رایگان مخصوص وبمسترها

1000 بک لینک رایگان مخصوص وبمسترها

سلام به همه دوستان

من در بیشتر مواقع سعی می کنم اگه قراره چیزی را اینجا بعنوان آموزش برای شما قرار بدم حتما خودم اول اون را تست کرده باشم و جواب گرفته باشم بعد بیام و تو این سایت سئو برای شما شرح بدم.چند وقت پیش تو یه سایت خارجی تبلیغ یک سایت  را دیدم که کارش فروش بک لینک به هزینه پایین هستش و نکته مهمتر اینکه همینکه عضو بشید بصورت رایگان به شما ۱۰۰۰ تا بک لینک هدیه میده.با خودم گفتم ممکن است یه تبلیغ بیخودی باشه.پس اول رفتم و تست کردم و دیدم نه تبلیغ گول زننده نیست و واقعا این کار را می کنه!

نحوه کار این سیستم به اینصورته که شما باید ابتدا بر روی لینک پایین کلیک کنید:

۱۰۰۰ بک لینک رایگان

بعد از ورود به صفحه بر روی Sign Up در پایین لوگو سایت کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت اسم شوید:

سپس در صفحه تازه می بایست ایمیل خود را وارد کنید تا لینک تایید و پسورد برای شما علاقه مندان ارسال شود.پس دقت کنید که ایمیل حتما مشهور باشد:

بک لینک

بعد از وارد کردن ایمیل و زدن دکمه sign up پیامی ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد ایمیل خودتان را برای دریافت لینک تائید چک کنید.

وارد ایمیلتون بشید و ایمیل دریافتی از سایت ۲۴۷backlink را باز کنید و بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا به صفحه ای که پسورد شما قرار دارد هدایت شوید:

بک لینک

در صفحه تازه پسورد حسابتان را ذخیره کنید و بر روی Log in page کلیک کنید:

بیشتر بدانید:   هنوزهم دیر نیست پس شروع کن

بک لینک

بعد از ورود به صفحه تازه ایمیتان و رمز دریافتی در صفحه قبل را وارد کنید،سپس در صفحه بعد بر روی I accept the terms of service  کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خودتان شوید.در این صفحه در قسمت Projects بر روی Click Here کلیک کنید تا صفحه ایجاد بک لینک برای شما علاقه مندان ظاهر شود:

بک لینک

در صفحه باز شده شما باید معلومات لینک و یا لینکهایی که میخواهید بک لینک بگیرند را وارد کنید.با این وجود از اونجا که ساختن ایمیل های متعدد کاری نداره من توصیه می کنم که از برنامه ۱۰۰۰ تایی بک لینک تنها برای یک سایت استفاده کنید!و برای سایت های بعد یک اکانت دیگه بسازید.

در این صفحه اول باید برای برنامه یک اسم بزارید که مهم نیست چی باشه.

قسمت بعد که از مهمترین قسمت هاست مربوط به آدرس سایتتان می باشد که دقت کنید سایت شما بدون www است یا با www و آدرس را بصورت کامل وارد کنید.

در قسمت بعدی باید کلمات بنیادی که بک لینک هایتان با آنها ثبت میشود را وارد کنید.شما قادر اید ۱۰ کلمه بنیادی و هر یک با ۵۰ کاراکتر را وارد کنید.با این وجود توجه کنید که هر کلمه بنیادی را در یک خط باید وارد کنید و نکته مهم اینکه انجمن هایی که قرار لینک شما در اونها قرار بگیره از زبان فارسی خدمات رسانی نمی کنند،پس اصلا کلمه بنیادی فارسی نزنید!به هیچ عنوان!

سپس تعداد لینک را ۱۰۰۰ قرار بدید.

در مرحله بعد انتخاب بین ۳ نوع بک لینک به شما توصیه میشه که بهتره همون حالت اول را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید:   کلید موفقیت شما در هدایت یک اشتغال موفق

برنامه زمانی را هم هر روزه قرار بدید و در قسمت پایین هم تمام ایام را تیک بزنید.

و بالاخره هم بر روی Create Project کلیک کنید.

کار به اتمام رسید و مطابق با بیان سایت نهایتا ظرف ۳۰ روز بک لینک های شما ثبت خواهد شد.شما دیگه هنوز با این سایت کاری ندارید.برید تا ۱ ماه بعد!

بعد از ۱ ماه به این سایت مراجعه کنید (با این وجود ممکنه زودتر هم تموم شده باشه) و در قسمت Completed Projects میتونید در قسمت Download فایل txt را که حاوی آدرس ۱۰۰۰ صفحه ثبت لینک شما میباشد را ببینید.

تنها بزارید چند تا نکته را براتون روشن کنم:

پیج رنک این صفحات واضح نیست و اکثر اونها ممکن است پیج رنک ۰ داشته باشن!

وقتی میگیم ۱۰۰۰ بک لینک نه اینکه تو ۱۰۰۰ تا سایت لینک شما قرار داده بشه، نخیر .یعنی اینکه تو ۱۰۰۰ صفحه.این را از اون جهت گفتم که خیلی از دوستان میپرسن که بک لینک های خارجی ارزونتره و مثلا با ۱۰ دلار ۱۰۰۰ تا بک لینک میدن،با توضیحی که دادم متوجه بشید که خریدن تبلیغ متنی تو یک سایت خوب با مطالب زیاد،چندین هزار بک لینک به شما میده!

جذب بک لینک یکی از مهمترین موضوعات سئو شمرده میشود. از اینر پیش نهاد میکنیم مقالات بک لینک مافیا را دنبال نمائید.

لینک منبع