» 5 دلیل برای آپدیت محتوا

5 دلیل برای آپدیت محتوا

مدت لحظه تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این نوشته رای دهید

[رای ها : 3 امتیاز : 5]

دوستان عزیزم، اگر مقالات بخش آموزش سئو سایت را مطالعه کرده باشید، می دانید که اصلی ترین و جدی ترین فاکتور سئو محتوای سایت است. بدین جهت باید برای سایت خود محتوای ارزشمند تولید کنیم و انتشار دهیم. با اینحال از جهت دیگر دیگر نیز بازنشر و آپدیت محتوا نیز اهمیت بینهایت زیادی دارد. در حقیقت ممکن است با اهمیت تر از تولید محتوای تازه!

برای این که ارزش بروز رسانی محتوا را درک کنید، به این 5 دلیل توجه کنید:

آپدیت مطالب قدیمی به گسترش ترافیک سایت کمک می کند

اگر کاربری از روش موتور جستجوی گوگل به مقاله سایت شما وارد شود با اینحال محتوای شما به روز نشده باشد، دلیل می شود که تصویر بدی از برند شما در فکر ایشان باقی بماند و تصور کند که دیگر محتویات سایت تان نیز قدیمی و بی ارزش هستند. با این تصوری که در فکر استفاده کننده بوجود خواهد آمد، سایت شما به روش تدریجی ترافیک خود را از دست می دهد. محتوای در بیشتر مواقع سبز کمک می کند که غیر از حفظ ترافیک موجود، ترافیک مرتبط بیشتری را بدست بیاورید و تصویر بهتری از برند خود به مخاطبان معرفی دهید. در حقیقت آپدیت محتوا به روش مستمر این پیغام را به استفاده کننده می دهد که شما پیوسته به تغییر و تفاوت صنعت خود ارزش داده و مطالب به روزی را پخش می کنید.

با کسب مقام برای محتوا در صفحه اول نتایج جست و جو

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | تولید لینک

بررسی ها نشان می دهد که بیش از 91 درصد مصرف کنندگان، تنها صفحه اول نتایج جستجو را بررسی می کنند و به دیگر صفحات مراجعه نخواهند کرد. بطور کلی واضح است محتوایی که در صفحه اول نتایج جستجو حاضر نیست ترافیک بسیار فراوانی را از دست می دهد. حدودا قادریم بگوییم ترافیک ورودی نزدیک به صفر خواهد بود. با اینحال اگر شما محتوای خود را در بیشتر مواقع سبز نگه بدارید، شانس بیشتری دارید که به نتایج صفحه اول جستجو راه پیدا کنید، از آنجاییکه محتوای در بیشتر مواقع سبز یکی از سیگنال های رده بندی گوگل است.

چندین عدد از پست ها باید به روش مستمر به روز شوند

اگر شما پست هایی پیرامون موضوعاتی که به روش پشت سر هم به روز می شوند را پخش می کنید، باید به این مسئله توجه کنید که این نوشته ها همراه با تفاوت باید به روش پشت سر هم بروز شده و بازنشر شوند. با اسم مثال پست هایی را پیرامون نحوه جذب بازار در شبکه های اجتماعی پخش کرده اید، بدون تردید این مسئله به روش پشت سر هم دچار تغییر و تحول می شود. از اینرو باید شما مقالات مرتبط با این مسئله را به روش پشت سر هم به روز کنید تا مخاطبان خود را حفظ نمائید.

آپدیت و بازنشر محتوا دلیل بدست آوردن مخاطب تازه می شود

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بینهایت سودمند، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به روش محرمانه نگهداری میشه و تنها مقالات برتر بک لینک مافیا براتون ایمیل میشه.


لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :


اگر به سئو علاقه مند هستید آموزش های سایت بک لینک مافیا را حفظ نمائید. در بیشتر مواقع مطالب این سایت با تازه ترین معلومات بروز میشود

لینک منبع

بیشتر بدانید:   بک لینک مافیا | تاثیر فیس بوک در سئو سایت